Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szabaduljak meg a sráctól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabaduljak meg a sráctól, hogy tudnánk elszakadni végre egymástól?

Figyelt kérdés
Fél éve megismertem egy srácot. Ő volt eleinte a tökéletes, hibátlan külső, kedves volt, figyelmes...stb. De 2 hónap után megértettem, hogy csak a szex miatt kellek neki. Folytattuk ezt a "szexkapcsolatot" még 2-3 hónapig. Majd egy másik srác miatt leráztam, hogy nekem amúgy sem megy érzelmek nélkül tovább. Aztán a másik fiúval sem lett semmi. Hiányzott valaki, így többször is felhívtam a srácot, hogy találkozzunk, de mindig az utolsó pillanatban lemondta. Egész addig szinte minden héten felhívott, hogy találkozzunk. Nagyon sokat veszekedtem vele emiatt. Azóta, mióta leráztam, teljesen más lett. Egyébként szinte minden héten összefutok vele véletlenül, tegnap is, és nagyon rossz látni. Tegnap buliban odamentem hozzá, hogy táncoljunk, de elküldött a francba. :( Pedig én kedves voltam vele, de akkor nagyon kiakadtam és csúnyán leosztottam. Aztán reggel üzenet fogadott, amiben még engem hibáztatott. Ismét hatalmas veszekedés. Mire jó ez? Hogy szabadulhatnék meg tőle? Állandóan csak szidjuk egymást, úgy érzem utálom, minden héten veszekszünk, mégsem megy egymás nélkül. Az agyamra megy, de ha meglátom, legszívesebben a nyakába ugranék. De nem akarom folytatni? Hogy szakadjak el tőle? Hogy ne zavarjon, ha ottvan mellettem?
2010. jún. 26. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy most úgy érzed, hogy oda vagy a srácért, de ez lehet csak azért van, mert még mindig őt idealizálod, mert a másik kapcsolatod valószínűleg rosszabb volt. A leírtakból is látom, hogy a pasi nagy ívben tesz rád, ha így el tud küldeni téged. Egyszerűen nem éri meg egy ilyen miatt magadat okolni vagy futni utána. Ne csinálj semmit, éld úgy az életed mintha ő nem is létezne. Az idő minden sebet begyógyít. Ismerkedj más fiúkkal is, hátha még egy nála jobbat is kifogsz ( akinek nem csak a tested kell). Most légy erős, felejteni, tudom milyen nehéz, de menni fog. SOK SIKERT! ;)
2010. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hogyan szabadulj meg tőle? A leírásod szerint amióta szétmentetek csak te kerested, te mentél oda hozzá. Itt a recept: ne tedd.
2010. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!