Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akiknek magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek magasabb barátőjük volt/van, ti hogy kezeltétek ezt, idővel nem vert éket a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Itt most nem 1-2 cm magasságkülönbségű párok érdekelnek első körben, hanem olyanok, akiknél a magasságkülönbség már jól érzékelhető (5-10 cm), a nő javára.


Én kb. egy hónapja találkozgatok valakivel, figylmes, törődő velem, számomra megfelelő a személyisége, viszont 5-6 cm-rel magasabb vagyok nála, én 176 cm lány vagyok, ő kb. 170 cm fiú.


Tényleg minden rendben lenne, ha nem lennék magasabb nála. Tegnap is, mikor sétáltunk az utcán, önkéntelenül is egy hegyomlásnak éreztem magam mellette, és ezen az a tudat sem változtat, hogy kb. 15 kg-mal nehezebb nálam, és izmos is a felsőteste.


Azt hittem, hogy majd le tudom küzdeni ezt a kezdeti rosszérzést, de megmaradt, és időről időre rámtör. Tudom, hogy milyen igazságtalan lenne az, ha ezért dobnám, főleg, hogy ő már áradozik egy ideje, hogy mennyire kedvel...


Volt valaki hasonló helyzetben?


2018. nov. 23. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%

Kérdezz törpét.

Elég soknak átlagos barátnője van.

2018. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
haverom csaja is magasabb. az elején zavarta, aztán pár hónap múlva már tök szerelmes volt a csávóba és azután már nem zavarta.
2018. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem sosem zavart, volt magasabb barátnőm, sőt! 5-6 centi semmi, ha engem kérdezel. Mivel a magasabb lányoknak általában szép, hosszú lábaik vannak, formás combokkal, nekem azonnal végem, ha ilyet látok. :)


Sajnálom, ha nem tudod ezen túltenni magadat, főleg, hogy egy izmos, jóképű férfit találtál. Így nincs értelme kapcsolatba kezdeni, ha már az elején nem tudsz rajongani a férfi testéért.

2018. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Én még örülnék is neki, de mivel majdnem 190 vagyok... Sajnos ritka az arányos 195-200 magas nő. De ha mégis látok ilyet... Te jóóóóóóóóóóóó ég! Több, mint durva.
2018. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Nemtudom, mi 5 éve együtt vagyunk. Lehet az elején zavart (mert még csak 19 voltam) hogy magasabb kicsivel de azóta semmi. Állítólag neki tetszik, meg úgy megszoktuk már egyáltalán fel sem tűnik.
2018. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Ebben az esetben neked kellene pszichológushoz fordulnod, nem?
2018. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
miért lenne igazságtalan? nem illetek össze, ennyi. a nő legyen nő a kapcsolatban, a férfi meg férfi. nekem a párom kereken megmondta, hogy ha magasabb lettem volna nem jön velem össze. és én se vele hogyha ő meg alacsony. ez ilyen, muszáj mindenhogy passzolni ha jól akarja magát érezni az ember a bőrében, és így a kapcsolatban is. ahogy te is mondod, sz a rul érzed magad mellette. most teperhetsz hogy majd talán változik, de nem biztos hogy fog. ez pont olyan, mint mikor én egy csontkollekcióval voltam, és hiába vagyok én is csak 54 kiló, mivel a fa szi volt vagy 50, egy dagadt disznónak éreztem magam. és nem, nem változott. az egész kapcsolatra rányomja a bélyeget. biztos van aki képes tényleg átnézni felette, de a legtöbben nem. ja, meg készülj arra hogy biztos megbámulnak meg vihognak néhányszor majd a hátatok mögött 🤷🏻‍♀️ addig döntsd el hogy tényleg el tudod e majd fogadni, amíg nincs konkrét kapcsolat. én azt javasolnám hogy keress magadhoz illő, magas férfit.
2018. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vele a szex?

Megvan köztetek az összhang?

Csak mert ha ezen kívül minden okés akkor nem biztos, hogy érdemes lenne dobni.

2018. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A kérdésben a férfiakat kérdezed, hogy hogyan kezelték, de a leírás alapján ez neked probléma.

Igazából bármelyik megerősítésre is vársz, hogy működik vagy nem működik, nem leszel beljebb, mert ez a TI érzéseitekről szól, 3s ami más kapcsolatban működik nem biztos, hogy nálatok is fog, ami meg nektek nem válik be az meg lehet, hogy másoknál nem megy.


Sok évmilliónyi ösztön van belénk kódolva, hogy a férfi a nagyobb, a nő a kisebb. Ezeken a primitív ösztönökon csak kevesen tudnak felülemelkedni, ez a megszokott.

A legtöbb férfiban és nőben is komplexust okoz a megszokott sémától való eltérés, kevésbé érzik magukat férfinak és nőnek.

Amit #7 írt az totál kreténség, hogy ETTŐL nő vagy férfi valaki, meg ez alapján illenek össze, de abban tökéletesen igaza van, hogy meg kell élni a nőiességet/férfiasságot egy kapcsolatban mind2 félnek, ez oedig beleszólhat.


Nézd, egyáltalán nem lenne igazságtalan, ha dobnád, ha egyszer ez neked ennyire diszkomfortos. Nem sajnálat vagy méltányosság kérdése, hanem őszinteség, hogy kielégítő-e?


Természetesen sok példa van arra, hogy működik, szinte mindenki ismer legalább egy ilyen párt, minden nap láthatsz akár több ilyen párt is, ahol a nő magasabb.

De itt ez most a TE önismeretedről szól.


Amin érdemes elgondolkodnod, hogy szerinted el fog múlni a kellemetlen érzés? Csak akkor érzed magad hegyomlásnak ha mellette állsz, ő váltja ki belőled? Vagy a saját önértékelésed, egyébként is elégedetlen vagy a magasságod miatt? Zavar, hogy mások mit gondolhatnak rólatok?

Szexuálisan vonzódsz hozzá, kívánod? Hogy látod további 1 hónap vagy év múlva?

2018. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom még, hogy valaha is teljesen elmúlik-e majd ez a kellemetlen érzés. A kérdésben szereplő sétáláskor nagyon erősen belémütött, azóta szintén voltunk együtt sétálni, és már nem éreztem diszkomfortosan magam, bár az érzés valamelyest továbbra is megmaradt.


Igen, csak akkor érzem magam hegyomlásnak, ha mellette állok, és főleg, ha a külvilágban vagyunk. Nem ő váltja ki, az váltja ki, hogy automatikusan bekapcsol bennem a mit gondolhatnak most mások rólunk program. És igen, van bennem némi elégedetlenség is magam felé.


Szexuálisan nagyon is vonzódom hozzá, az illatát legszívesebben üvegbe zárnám, és egész nap azt szagolgatnám. :)) Az erős hátét, a karját szintén vonzónak találom.


Szerintem ő már szerelmes belém, megérzi ezt az ember a másikon, és immáron nekem sem közömbös. Nagyon rendes hozzám, folyamatosan dicsérget, bátorít a dolgaimat illetően, ha elmegyek hozzá, a kedvenc desszertemmel vár, nem tudom, hogy találnék-e még egy ilyet, főleg, hogy én is 27 éves vagyok, és az idő pedig múlik...



Ahogy már leírtam, tényleg minden passzolna, ha nem lenne ez a magasság-mizéria.

2018. nov. 26. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!