Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akiknek magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek magasabb barátőjük volt/van, ti hogy kezeltétek ezt, idővel nem vert éket a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Itt most nem 1-2 cm magasságkülönbségű párok érdekelnek első körben, hanem olyanok, akiknél a magasságkülönbség már jól érzékelhető (5-10 cm), a nő javára.


Én kb. egy hónapja találkozgatok valakivel, figylmes, törődő velem, számomra megfelelő a személyisége, viszont 5-6 cm-rel magasabb vagyok nála, én 176 cm lány vagyok, ő kb. 170 cm fiú.


Tényleg minden rendben lenne, ha nem lennék magasabb nála. Tegnap is, mikor sétáltunk az utcán, önkéntelenül is egy hegyomlásnak éreztem magam mellette, és ezen az a tudat sem változtat, hogy kb. 15 kg-mal nehezebb nálam, és izmos is a felsőteste.


Azt hittem, hogy majd le tudom küzdeni ezt a kezdeti rosszérzést, de megmaradt, és időről időre rámtör. Tudom, hogy milyen igazságtalan lenne az, ha ezért dobnám, főleg, hogy ő már áradozik egy ideje, hogy mennyire kedvel...


Volt valaki hasonló helyzetben?


2018. nov. 23. 11:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ahogy a 10-es hozzászólásban leírtad, pont ugyanígy éreztem magam 25 évesen.


számomra megszokhatatlan volt az a 2-3 centi a javamra, szakítottam is a sráccal (aki még vékonyabb is volt nálam, pedig átlagos csaj vagyok).


adj még a dolognak pár pár hetet-hónapot, és ha ugyanitt tartasz, akkor sem késő szakítani. így nem lehet egy életen át felhőtlenül kimozdulni, még ha a srácot nem is zavarja.

2018. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Butaság lenne dobni emiatt, ha amúgy minden klappol. Gondolj bele, senki nem tökéletes, nem fogsz olyat találni, mert nincs... Én pasim is alacsonyabb egyébként, az elején engem is zavart, de aztán nagyon megszerettem, a világ legnagyobb hülyéje lettem volna ha emiatt dobom. :D
2018. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2018. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#9 vagyok.


Ha csak kettesben vagytok, akkor kevésbé jelentkezik ez a kényelmetlen érzés? Ha mondjuk átölel az erős karjával?

Ha viszont publikusan mutatkoztok egymás mellett, CSAK akkor feszélyesz?

2018. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Csak akkor feszélyez, ha publikusan együtt mutatkozunk... De az sem mindig egyformán, hullámokban tör elő, néha kevésbé, néha jobban...
2018. nov. 26. 23:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor gyengülni fog idővel és elmúlik
2018. nov. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

nem biztos, hogy elmúlik. nekem pl. nem múlt el, illetve nem volt idegrendszerem kivárni, pedig bőven adtam időt a dolognak.


ráadásul sokszor irigykedve néztem azokat a párokat, ahol a fiú már csak egy fél fejjel is magasabb a lánynál. ammellett, hogy egy tehénnek éreztem magam a pasim mellett (pedig nem voltam az!), ez is nagyon betett.


az utolsó férfi az életemben sem extrém magas (180-185 között lehet), de elmondhatatlanul jó vele "megjelenni" is.

2018. nov. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
5-6 centi különbség az nem sok. A leírás alapján én biztosan nem szakítanék vele. De a döntés a tied.
2018. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Hmm szakíts vele. Én mindig kiröhögöm az ilyen párokat lol. Annyira szánalmas, hogy a nő magasabb. Elég hülyén néz ki az ilyen. Téged is zavar, hát dobd. Nem kötelező olyannal lenned, aki számodra nem megfelelő.
2018. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Lehet, h Te màr nem làttad, de én anno nagy rajongója voltam a Vàratlan utazàs című bàjos kis sorozatnak. Amikor a szép sudàr Felicity King és a nàla fél fejjel alacsonyabb tanító ràjött, hogy szeretik egymàst, a tanító szomorúan mondta, hogy " de én màr nem leszek magasabb", mire Felicity vàlaszolt, hogy " én sem leszek alacsonyabb" és szerelmesen összeölelkeztek és nem érdekelte őket, hogy ki mit gondol, csak az, hogy megtalàltàk egymàst. Szerintem nagyon sokat szàmít egy férfin a kiàllàsa. Én 170 cm vagyok, volt olyan 190 cm magas pàrom, aki iszonyúan vékony, törékeny alkat volt, és rettenetesen zavart, hogy konkrétan egy debellànak éreztem mellette magam a 60 kilómmal, nem éreztem őt férfiasnak, és mellette magamat sem éreztem nőiesnek...Ha benned ez van, az sajnos talàn meg is marad. Ha viszont vonzódsz hozzà, és inkàbb a " mit gondolnak màsok" érzés van benned, azt engedd el. Azt gondoljàk, hogy egy szép pàr. Aki màst gondol, pàr centi különbség miatt, annak a véleménye ne uralkodjon rajtad annyira, hogy a boldogsàgot útjàba àlljon.
2018. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!