Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyire gáz, ha én mint lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire gáz, ha én mint lány bepróbálkozok egy tőlem idősebb srácnál?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok ő 18. Egy koleszba ,,lakunk,, és egy a baráti körünk. Nem volt még neki barátnője és nekem se barátom. Félénk és szégyenlős. Volt már hogy mi lányok átszöktünk hozzájuk ,,bulizni,,. És eddig háromszor ott aludtam vele. Nekem nagyon tetszik. És tudom én is neki (az egyik barátja adta le nekem a drótot) Eddig én voltam az aki a beszélgetést kezdeményezte, de általában csak messengeren beszélgettünk. Írtam neki hogy nekem fura hogy valóságban nem beszélgetünk, azt válaszolta hogy őt is zavarja csak szégyenlős. Legutóbb mikor együtt aludtunk próbált is beszélgetni, csak én elaludtam.

Azt szeretném kérdezi hogy ez nem gáz hogy én kezdeményezek főképp? Mert a barátnőim támogatnak, de volt aki azt mondta hogy ezt a kapcsolatot áshatom is el mert nem a srác kezdeményezett...



2018. nov. 24. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A mai liberális világban már semennyire. A srác díjazni fogja!


Tényleg csak meg kéne írnod neki, hogy tetszik neked és találkozni szeretnél vele!

2018. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!