Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani a párotoknak aki érzelmileg megcsalt?

Figyelt kérdés
Legnagyobb baja a nőkkel van. Régen nagyon sok nővel feküdt le. Bevalotta h mikor szakítottunk utána lefekudt egy nővel 2x is és egy olyannal is akivel régen. Majd újra össze jöttünk. Most derült ki ez is nagy nehezen bevalotta meg h chatelgetett pár nővel akikkel régen lefekudt h milyen volt régen. Ez már akkor történt mikor együtt voltunk. Nem akar elveszteni. Én is szeretem de higyjek abban h már most megváltozott? H csak én vagyok neki s nem fog megcsalni? S ezek után ti vissza fogadnátok? Külföldi magyar s h találkozzunk sokat költ s eljön hozzám repülővel akárhányszor csak teheti. Nem tudja miért csinálja a dolgokat a többi nővel. Nem tudott ellen állni. Mit csináljak? Adjak neki egy új esélyt?

2018. nov. 24. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mint macskát szokás...


hogy tudsz egy ilyen véglényt tisztelni???????


átver, megaláz, megcsal...

2018. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan adhatsz egy esélyt neki,ha boldogtalan akarsz lenni.
2018. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. Elgondolkodtál, hogy oké, hogy most ezt mondja, de mi lesz majd pár év múlva? Van felesleges időd, amit el tudsz pazarolni egy ilyen emberre, vagy szeretnél magad mellé valaki olyat, aki mellett nem kell ezen kattogni, mert egyértelmű lesz az egyértelmű?
2018. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ő ilyen tipus!

Neki fontos az h megerősitest kapjon mas noktol.

Lehet vmikor megvaltozik

de nem te vagy az a nő akiért megtenné

mert ha te lennèl már nem foglalkozna a múltal,sem a korábbi szex partnereivel.

En is azt tanacsolom zard le ezt a kapcsolatot

Az orokos felelemben eles nagyon nem lesz jo.

Hiaba mondja h szeret

mondani konnyu,bizonyitani kellene,tettekkel!!

de! eddig azt bizonyitotta h nem kepes lemondani a kalandokrol.

2018. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnék benne bízni. Állandóan agyalnék. Kattognék.

Egyszerűen az ilyen ember nem változik

2018. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez sokszorosan bukó. Én minden előzetes nélkül tiltanám/törölném, osz.cső.
2018. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érzelmileg megcsalt ? Tehát szerelmes lett valamelyik nőbe , felkavarta valaki .. érzelmeket váltott ki belőle? Egyébként a kérdésedre a válasz NEM ! Ezek szerint nem egy botlás volt amit ittasan tett meg ( persze ez sem mentesít a cselekedet alól ) , hanem tudatos döntés !!

Képtelen lennék a helyedben megbízni benne !

2018. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!