Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen döntök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen döntök? Ki bírná ezt a kapcsolatunk vajon?

Figyelt kérdés

Jelenleg elsős vagyok az egyetemen Debrecenben. De borsod megyei vagyok. Úgyhogy az kb. 130km.

A barátom is borsod megyei.

A szüleim viszont elköltöznek osztrák mellé.

Koliba nem vettek fel, az albérlet nagyon drága. Úgy gondolom, hogy a leghelyesebb az lenne, ha felvétliznék egy olyan egyetemre, ami az osztrák határhoz van közel. Van is egy amihez nem kellene albérletet fizetni és haza járhatnék mindennap. Amivel anyáék havi 50-60 ezret kb. megspórolhatnának.

Viszont aggaszt az, hogy a barátom így kb. 8 órára lesz tőlem. Ő borsod megyében egyetemista. Nagyon szeretem őt, ő is nagyon szeret, de attól fél, hogy eltávolodok majd emiatt tőle. Én meg attól, hogy majd ő tőlem.

Az uti költség is rengetegbe lesz és hosszú is az út. De engem nem érdekel,hozzá vagyok szokva az utazáshoz.

Arra gondoltam tavasszal, ősszel, télen nyáron amikor szünet van náluk lennék.

3 évet kellene így kibírnunk. Utána összeköltözhetnénk borsod megyében, mert üresen áll a házunk.

Azért szeretnék menni anyáékhoz közeli egyetemre, mert még szükségem van rájuk. Szeretnék még velük lenni és tudom, hogy így spórolhatnának.

Kérdésem az lenne, hogy ennyi időt ilyen távolságban vajon kibírhat-e a kapcsolatunk?

20L 21F



2018. nov. 25. 11:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Kibírná*
2018. nov. 25. 11:05
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem tudhassuk mi aztat.
2018. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye rajtatok múlik és mivel nem ismerünk titeket és nem tudjuk, hogy milyen köztetek a kapcsolat nem nagyon lehet a kérdésre válaszolni.

Én nem hiszem, hogy kibírnék így 3 évet.

És biztos, hogy a æegtöbb kapcsolat nem bírná ki, de semmi se lehetetlen.

Szerintem el kell döntened, hogy a mostani barátoddal szeretnéd-e leélni az életed, ami elég nehéz 20 évesen, de ha igen, akkor én nem költöznél, ha viszont nem tudod a kérdésre a választ, nagyon bizonytalan vagy, akkor én költöznék a helyedben.

2018. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nagyon fiatalok vagytok még, ha ott maradsz sem tudhatod, mi lesz veletek, együtt maradtok vagy nem. Menj a szüleiddel, még szükségetek van egymásra. Ha a sors úgy akarja, ha tényleg erős a kapcsolat és szeretitek egymást, kibírjátok. De akkor se te költözz majd vissza borsódba, mit csinálnál ott?
2018. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Próbálok helyesen dönteni. Csak kicsit félek a szüleim miatt is, hogy tetszeni fog -e nekik ott,mert néha ők is olyanokat mondanak, hogy ha nem lesz jó visszajönnek, de ez nagyon kiakaszt engem, mert már nem tudok ezerfele menni és szakadni.
2018. nov. 25. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy a szüleid is félnek a változástól, ez természetes, hiszen ez nagy lépés. De meglátod, csak jobb lehet. Menj velük.
2018. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!