Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom külföldre szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom külföldre szeretne költözni, én viszont nem. Ez a kapcsolatunk vége?

Figyelt kérdés

Már hetek óta ezen áll a bál, mivel ő Angliába szeretne költözni, én viszont nem. Én itthon is nagyon jól érzem magam, szerencsére nagyon jól is keresek/keresünk, de Ő ennek ellenére menni akar. Mit tegyek?

Én 28 éves nő vagyok, a párom 30 éves férfi.


2018. aug. 19. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kell hagyni menni, ne eröltess se rá se magadra olyat amiben nem érezné(d) jól magad.
2018. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

ennyi idosen meg nem eltel kulfoldon? wow. hat en azt vallom, hogy alap, hogy legalabb 1-2 orszagban elj a hazadon kivul. sokat tanulsz a vilagrol, kulturakrol es magadrol.


angliaban toltott evem volt a legkiralyabb, mai napig hianyzik london.

2018. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez a kapcsolatotok vége. Sajna. Jobb, ha inkább előbb, mint később tudomásul veszed, mert így van esélyed rá, hogy különösebb érzelmi megrázkódtatások nélkül, korrekt módon lezárjátok egymás között a dolgot.
2018. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
Az én feleségem is sokáig tiltakozott a külföldi élet ellen, de nem volt más választása. Mondtam neki hogy vagy jön, és velem marad, vagy marad és elvalunk. Tudta hogy a születendő gyermek miatt korrekt lenne velem maradnia, így eljött velem. Károly, 46
2018. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

"a születendő gyermek miatt korrekt lenne velem maradnia"


Ez a "totálisan ki volt szolgáltatva nekem anyagilag" finomabb megfogalmazása?

2018. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva annyira nem tudom mi tévő legyek. Menjek el vele, mert nem szeretnék szakítani? Nagyon boldog párkapcsolatban éltünk mostanáig, nem tudom honnan jött ez a hirtelen költözés ötlete. 8 éve vagyunk együtt, és 6 éve együtt élünk, és már pár hónapja terveztük a babát is szóval teljesen össze vagyok zavarodva. És ha kötnék vele egy kompromisszumot? Kimegyek vele, de ah nem érzem jól magam szakítunk és hazajövök? Vagy ez már gyerekes?
2018. aug. 19. 22:38
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem gyerekes, szerintem megértené, és szakítás helyett lehet hazajönne veled! Üdv Károly
2018. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
A baba kérdés lehet itthon marasztalna ot is, így szerintem gyorsan fekudjetek rá a témára és csináljátok gyereket, aztán pedig lesz egy ok hogy itthon maradjatok! Olga
2018. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves Olga, Károly, Betty!

Megtenné, hogy nem trollkodja szét a kérdésem?

Ez komoly téma, számomra fontos. Köszönöm.

2018. aug. 19. 22:44
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha van itt egy jól kereső, biztos állásod, akkor nem biztos, hogy megérné kimenni, ha eleve nem szeretnèl menni :/ Ez egy elég kellemetlen szituáció :(
2018. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!