Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhatna meg a kapcsolatunk? SOS

Figyelt kérdés
10 honapja vagyok egyutt a baratommal akit nagyon szeretek. Voltak hullamvolgyeink de mara mar korul belul megoldodtak a dolgok. Most egy ujabb melypontra kerult a kapcsolatunk es szeretnek segitseget kerni. Szoval O 4 evvel idosebb mint en es nekem O az elso szerelmem. Minden ami egy kapcsolatban megtortenhet vele volt eloszor ezert nagyon sok boldog elmeny es emlek kot hozza. Felig tavkapcsolat mivel 1 heten 2 napot talalkozunk mert o messze tanul az otthonatol es alberletben "lakik". Azt mondta megvaltoztam rossz iranyba amiota iskolavaltasom volt. Nagyon szeretem de az hogy ennyire keveset talalkozunk faj mert nem hallhatom a hangjat es nem erezhetem az oleleset stb. Az a kerdes hogy maradjunk egyutt vagy valjunk szet mert ez egyikunknek se kellemes. Lehet megtobbet valtozok rossz iranyba es nem szeretnem ot szomorunak latni mellettem. Kerlek segitsetek nem tudok milyen uton elindulni. Szerintetek mi lenne a helyes ut?

2018. szept. 24. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Mit mond, miben változtál rossz irányba? Egyetértesz vele ebben, vagy nem? Ha igen, kezelhető a dolog? Ezeket fontos lenne tudni.
2018. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy rosszirányba változtál?

Mi párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban, heti egy nap 8-9 órára tudtunk talizni, mikor meg jó volt mindkettőnknek akkor egymásnál. Lassan egy éve, hogy együtt lakunk.


Mi az, hogy nem hallhatod a hangját? Őskorban élsz, vagy hol? Létezik telefon, skype, viber. Mi a probléma?

2018. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit takar a "rossz irányba változás"?
2018. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1. kommentelo: Mivel nem egyedul van az alberletben es zavarja a tarsait ha beszelget es hangoskodnak ezert nem tudunk beszelni. Nem mindenki olyan eros lelkileg higy kibirja ezt legalabbis szerintem
2018. szept. 24. 16:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindegy, milyen változásról van szó és az sem mindegy, hogy ez csak szerinte rossz irány-e vagy szerinted is. Ha szerinted is, akkor minden rajtad áll, a viselkedésedért egyedül te vagy a felelős és ha nem vagy valami akaratgyenge szobanövény, akkor tudsz is tenni a változás ellen.
2018. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elvileg bunkobb lettem es nem torodok mar vele annyit mint "regebben". A barataim nem mondtak hogy megvaltoztam volna pedig akkor ok is erzekeltettek volna velem szerintem. Probalok odafigyelni hogy ne legyek ilyen vele
2018. szept. 24. 16:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz ezzel, mert bár nem ismerem a hátterét a dolognak, de könnyebb ám másra fogni dolgokat, főleg ha ő ezt el is hiszi és lelkesen próbál rajta változtatni.
2018. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelo: Mire erted?
2018. szept. 24. 17:11
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy sok esetben a másikra kennek emberek dolgokat főleg akkor ha ezt pl a másik naivitása vagy érzelmei miatt megtehetik. Nem mondom, hogy nálatok ez van, mert nem ismerem a részleteket, de ahogy látom Te oda-vissza vagy érte és bármit megtennél. Még akár azt is, hogy elhiszed, hogy Te vagy valamiben a hibás, miközben...
2018. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mar ertem. Errol mindenkeppen beszelni fogok vele hogy miert erzi ezt es miota stb. Koszonom a valaszt:)
2018. szept. 24. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!