Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok felszínes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok felszínes, ha zavar a párom túlsúlya?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett én vagyok a nő(én 27, ő 31 éves). 3 éve élünk együtt, az első egy évben teljesen normalis alkata volt, törődött magával, egy kicsi pocakja volt, de semmi bajom nem volt ezzel, én nem a tökéletes testű macsókat keresem, pár plusz kg soha nem érdekelt. De az első 1-1,5 év után elkezdett hizni és most 3 év után ott tartunk, hogy több, mint 15 kg plusz van rajta. Próbáltam már hol finoman hol csúnyábban a tudtára adni, meg kondiberletet is vettünk hátha ez motiválja ha látja, hogy rendszeresen eljárok. Itthon próbálok egészségesen főzni , de olyan nagyon ez sem hatja meg , pl a munkahelyen vagy ha otthon megkíván valami hizlaló kaját vagy nassolnivalot akkor megveszi magának és azt eszi. Mikor szóvá teszem neki , hogy nézzem ram , sportolok, figyelek az étkezésre, csinosabb, formasabb lettem, miért nem tud o is kicsit igényesebb lenni akkor szimplán annyit mondd, hogy én vagyok a nő , alap, hogy figyelek ezekre, de neki mint férfinak nem kell ezt túlzásba vinni és ne legyek felszínes ezzel kapcsolatban. Ha valaki volt hasonló helyzetben , mit lehet tenni ilyenkor, sikerült e a párotokat motiválni az eletmodvaltasra? A válaszokat előre is köszönöm.
2018. nov. 25. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak rosszabb lesz, bele van kényelmesedve a kapcsolatotokba, hagyd ott kis időre, aztán ha az sem motiválja, döntsd el kell-e neked.
2018. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
"én vagyok a nő , alap, hogy figyelek ezekre, de neki mint férfinak nem kell ezt túlzásba vinni és ne legyek felszínes ezzel kapcsolatban." => Itt lett volna vége a kapcsolatnak.
2018. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Meg kell mondani neki, hogy vagy összekapja magát annyira amennyire egy 31 éves fickótól elvárható vagy felszínes, nem felszínes, otthagyod a francba.

32/f

2018. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
#2-es a számból vette ki a szót, nálam is itt vágta volna el magát. Ez a leggázabb része a történetnek.
2018. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

" én vagyok a nő , alap, hogy figyelek ezekre, de neki mint férfinak nem kell ezt túlzásba vinni"


Szóval ő nyugodtan lehet egy elhízott zsírdisznó melletted, de te ezt nem teheted meg, mert az ő pöcörője így áll rád a legjobban?


Magyarul az ő igénye "alap", a tiédre meg magasról xarik?


Nem is a felszínességről van itt szó, hanem erről a hozzáállásról. Az ilyeneknek minek van csinos barátnő???

Kérdem én nőként... Ha szexuális téren is gondot okoz, és így is xarik rá, akkor azt mondom, xarj te is rá és hagyd ott. Komolyan.

2018. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy egy férfi nyugodtan cseszhet magára? Hát nézd, nem ilyennek ismerted meg, felhozhatod érvnek, de nem tartom valószínűnek ilyen hozzáállással, hogy változni fog.

Ha nem hatja meg, hogy az egészsége rovására is megy a hízás, akkor majd szedheti a változatosabbnál változatosabb gyógyszereket a túlsúly szövődményeire (akkor sokkal nehezebb lesz, mint most lenne). Most csak plusz 15kg (és nem izomban), aztán majd jön ennek a duplája is, meg még több...

2018. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Nézd, ha elviseled ezt, akkor ezt is érdemled.
2018. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi zavar konkrétan? Miért zavar?
2018. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem lenne a párom, aki ennyire igénytelen. Mi a párommal idősebbek vagyunk bő tizenakárhány évvel, de mindketten rendszeresen sportolunk, vigyázunk a súlyunkra, figyelünk az étkezésre. Sportolni ha van idő együtt járunk, de ez a ritkább, de erősen motiváljuk egymást. Ez hozzátartozik az életünkhöz.

Párod ha nem hajlandó odafigyelni, kettőt tehetsz...tűröd vagy szakítasz. Te döntesz.

Ja, és nem vagy felszínes, ha van bizonyos fokú igényed ez irányba. És nem, nem minden a külső, mi sem nézünk ki izompacsirtának, de azért szükséges egy tetstetős, kellemes kinézet.

2018. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a felszìnességhez.


Lépj ki ebből a kapcsolatból és nem a 15 kg túlsúly miatt:


"szimplán annyit mondd, hogy én vagyok a nő , alap, hogy figyelek ezekre, de neki mint férfinak nem kell ezt túlzásba vinni és ne legyek felszínes ezzel kapcsolatban."


Egyáltalán nem tisztel, mint nőt. Bekekényelmesedett a kapcsolatba, ez csak rosszabb lesz. Nem csak még tovább fog hízni, de egyre kevésbé fogja érdekelni, higy te mit akarsz, más területeken is ilyenné fog válni.

2018. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!