Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszínes vagyok? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes vagyok? A párom meghízott és zavar.

Figyelt kérdés

3 év alatt 15 kilót hízott. 185 centihez 65 kg volt, amikor megismertem. Nagyon tetszett, hogy ilyen vékony, szerintem nagyon jó teste volt.

Most közel 80 kiló és mindenki dicséri, hogy mennyivel férfiasabb, nem olyan "nyikhaj kölyök", mint volt. Emiatt nem is áll szándékában lefogyni.

Még így is vékonynak nevezhető, de már nem nagyon vonzódom hozzá, alig kívánom a szexet vele.


2017. nov. 30. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akit én szeretek, ahzt biztosan szépnek látom. Ha te szeretnéd, akkor inkább az egészsége miatt aggódnál és nem azért, h te mit kívánsz és mennyire.
2017. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Majd amikor te leszel 20 év múlva a 165 centid mellé 95kg akkor lehet ő is felszínes lesz majd.


Amúgy ezeket a fals dicséreteket, jópofizásokat én is utálom.

2017. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Pedig pont ha vékony egy az szokott a gàz lenni,65kg-osan nyúlbéla egy pasi nem férfi,neki még a 80 is kevés de zsírba hízzon hanem menjen eddzen es izmosodjon.

Úgy sem tetszene?


Dehogy felszínesség de vàrjàl mimdem lepontoznak hiszen kapcsolatban mindent el kell fogadni a sok lusta ember szerint.

2017. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudom mit lehetne írni,de még szerintem így is sovány lehet.
2017. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nagyon nem mindegy,hogy kigyúrta magát?

mert akkor élete formájában van a gyerek,elég jó arányokkal.

vagy csak egy elhájasodott skinnyfat?

mert utóbbinál undorítóbb nem igen van.

szóval a testösszetétel nagyon nem mindegy a kérdésben.

2017. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Az én párom is hízott 10kg-ot de ez nem befolyásolja az érzéseimet iránta.Így is imádom.

Így kívülről feszínesnek tűnik amit írsz, hiszen a párunk személyiségébe szeretünk bele nem pusztán a testébe.

2017. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
185 centihez 65 kg? Mi volt, izmos fűszál? Ne haragudj, de valószínűleg a többieknek igaza van.
2017. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is 70 kg volt anno, mikor összejöttünk, ugyanilyen magas.


Nekem is úgy tetszett, de azóta már rá sem ismerni, az arca is más.

Bár az enyém nem 80 kiló ( az egyébként teljesen jó, nem tudom, mi bajod.)

Az enyém 103 kg most... 70-ről.


Testalkatra teljesen jó, engem -ha őszinte akarok lenni- a pocak viszont zavar..

Nálunk ugye teljesen más lett, mint amikor megismerkedtünk. ( 70 kilóból 100)

De akit szeretsz, azt úgy is szereted, ez igaz. Nálunk mondjuk már jó,ha figyel magára,és mondtam is már neki..


A tidének meg nagyon nem kel fogyóznia, végre elért egy normál szintet.

2017. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!