Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm féltékeny?

Figyelt kérdés
Megőrülök tőle! Egy házibulin tánc közben felemeltem egy másik csajt és azóta fúj rám. Meg azért, mert beleült az ölembe, de ő is ott volt mindent látott. Nem értem miért kell bolhából elefántot csinálni.
2018. nov. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy fejezze be ezt a nevetséges féltékenykedést. Helyette táncoljon más pasikkal, és üldögléljen az ölükben.
2018. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg szerelmes vagy, látod rajta ismered, hogy ez nála nem fér bele. Akkor miért csinálod? Az én fejemben is megfordulna ha előttem ilyeneket vállalsz akkor a hátam mögött miket csinálsz...
2018. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Nos, mondjuk ne ültess más nőket az öledbe fittyet hányva arra, hogy a barátnődnek ez hogyan eshet. Fordítva is okés lenne? Ha ő szórakozott volna olyan jól, hogy tánc után egy másik pasi ölébe ül?
2018. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy a hunyó,nem a barátnőd. De ha úgy gondolod, rendben van más caajokat fogdosni és emelgetni, legközelebb bíztasd a barátnődet, hogy öltáncoljon más pasikkal, hiszen téged ez nem fog zavarni.
2018. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg?Én már rég kidobtalak volna!
2018. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdezted ezt, úgy egy hónapja kábé. Azóta fúj rád és nem dobott ki? Az se normális.
2018. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd, hogy más lányok a öledbe üljenek és nincs probléma. Egy kis empátia legyen már benned azért, mert kicsit jogos, hogy zavarja. Téged is zavarna szerintem, ha más pali ölébe ülne...nem?
2018. nov. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem is maradnék együtt egy tirpákkal, aki holott kapcsolatban van, de random csajok üldögélhetnek az ölébe. Hányinger ez a viselkedés, én sem üldögélek a haverjaim ölébe.
2018. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!