Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már hasonló cipőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitévő legyek. Nem tudom mit érzek. Elegem van abból h folyamatosan anyám problémázik azon h milyen a barátnőm. Folyton úgy kell irányítani a dolgokat a háttérben h ne legyen újabb feszültség lehetoleg.


Emellett idegesit h barátnőm kisse rendetlen. Koszos tányér a mosogatóban ejszakara, ruhák cuccok szanaszét amit idovel el rak magától. Azert nem az a disznóól kategória.


Nem mondom h nem alkalmazkodik de még csak fel eve élünk egyutt es lehet meg csiszolódnunk kell ..


2018. nov. 26. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te tökéletes vagy?
2018. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán külön kellett volna hozzá kezdeni a közös élethez? :D
2018. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda eget rengető problémák, talán néha napján te is elmoshatsz egy-két tányért, nem fog megharagudni a barátnőd.

Ha elrakja magától a ruhákat, akkor meg mi a bajod?


Édesanyád meg ne problémázzon, nem ő választotta a barátnődet, nem neki kell együtt lakina vele. Ha te meg ezt hagyod, akkor inkább lakj anyucival együtt.

2018. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is állítsd le anyukádat. Semmi beleszólása nincs a kapcsolatotokba érted?

Tavaly a párommal baromi sokat veszekedtünk az anyukája miatt. Nem akart rosszat, de beleszólt a kapcsolatunkba. Nem hagyott minket békén pont amikor összeköltöztünk.

Szóvak villámgyorsan állítsd le anyukádat.


A másik: Komolyan probléma az ha egy-két koszos tányért a mosogatóban hagy?

2018. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel együtt éltek neked ugyanannyi elmosogatni és elpakolni mint neki...nem házvezetőnő...te meg nem vagy a háziúr...a másik meg: anyát állitsd le...semmi köze hozzátok.
2018. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is megteszem magamtól h rendet teszek stb.. De ugy gondolom h az igényességhez ez hozzá tartozik.
2018. nov. 26. 11:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy téged zavar két koszos tányér nálam már a tisztaságmánia kategória. Ha este vacsorakor összekoszolt tányért reggel mosom el, és ez valakinek gond, az számomra tisztaságmánia.

Ha te pedig nem tudod ezt elnézni a barátnődnél és ennyire zavar, kár volt összeköltözni.


Egyébként kompromisszumot nem tudtok kötni? Az luxus manapság? Mindig csak egymás párját kell ócsárolni?

Az én párom utál mosogatni. Nem is szokott. Inkább vett mosogatógépet. De amikor együtt elutazunk valahova, akkor sem mosogat, így az volt a komprumisszum, hogy ő főz, én meg mosogatok. Mindenki jól jár.


Nehéz komprumisszumot kötni?


Anyukádat meg állítsd le. Ő adja alád a lovat, hogy rendetlen a barátnőd?

2018. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezért jó ha nem tartod a szüleiddel a kapcsolatot , persze ezt nem a normálisabb fajtákra értem, ha nem az ilyen keserű szülőkre .

Annyi mondjuk alap , hogy elmosogatok magam után ha ettem valamiből , ezt mér 7 évesen megtanultam.

2018. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te alkalmazkodtál bármiben is hozzá????

Arra nem vagy képes, hogy leállitsd anyádat. Honapok ota itt agonizálsz heente több kérdéssel, de képtelen vagy felnőni a feladathoz.

2018. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bár nem válaszoltál az első kérdésre, de talán elgondolkodhatnál rajta.

A barátnőd is írhatna este ki egy kérdést, hogy mekkora szar pasija van.

Szerintem engedd őt el, hadd találjon kisfiú helyett férfit magának.

2018. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!