Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha erősen gondolkozto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha erősen gondolkoztok azon, hogy szakítotok a barátnőtökkel, akkor még meg tud győzni az ellenkezőjéről, vagy ettől túl rámenős lesz a szemetekben és csakazértis szakítotok?

Figyelt kérdés
Ha a szakítás oka valami drámai dolog, pl kikészít hogy mindig hisztizik, azt megértem ha nem, de ha csak olyasmiről van szó hogy minimális kényelmetlenséget okoz, pl nem akarja megnöveszteni a haját, akkor feladnátok egy más szempontból jól működő kapcsolatot?
2018. nov. 26. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva ha szakítani akarok akkor szakítok teljesen mindegy mit csinál a másik.

Amit írtál hogy az a baj hohy nem növeszti meg a haját hááát.....ha ő ebből gondot csinál akkor sosem szeretett igazán és nem fogadott el olyannak amilyen vagy. Ha sok hiszti van másért is akkor hagyjátok egymást.

2018. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem hisztizhet, majd meg unja. Viszont ha levágatná a haját, már is ott a vége a kapcsolatnak.
2018. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked lenne kedved meggyozni? Milyen kapcsolat lenne az utna? Menjen, ha akar.
2018. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szakítok akkor szakítok a feje tetejére is állhat vagy felkötheti akár magát előttem akkor is szakítok.

Szakításhoz az alábbi opciók vezethetnek részemről:

Ha a hűség,és a bizalom megremeg.

Ha nincs megcsalás hátam mögött vagy elött ismerkedés flörtölgetés magam mutogatás stb...Akkor igazából szerintem mindent meg lehet oldani.viszont bármennyire is szeretem ha ezek fennálnak kirugom mint macskát szarni..még ha bele is döglök.

Haját úgy horjda ahogyan akarja...persze értékelem ha úgy választ ahogy nekem tetszik mert első sorba nekem akar tetszeni...De ha ő annyira rövidet akar biztos abban is gyönyörű lesz.

Ilyeneken támogatnám nem veszekednék...Mell nagyobbításon talán ki akadnék..meg az ilyen nagyon drasztikus dolgokon..vagy ha venne egy Xbox-ot...

2018. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!