Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon szeretem a barátomat, de sokszor nem izgulok fel rá az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van, depressziós is vagyok, lehet emiatt? Az a baj, hogy még nem régóta vagyunk együtt és ez elég nagy probléma nekem, mert nem értem mi a baj, hogy már az elején ilyen nehezen megy...
2018. nov. 27. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ő a béna vagy te nem vonzódsz hozzá. Az hogy szereted kevés. Én is szeretek sok mindenkit de nem vonzódom hozzájuk szexuálisan. Ha annyira nagyon szerelmes vagy belé akkor szexuális vonzalmat is érezned kéne és nem depisnek lenni.
2018. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak mostanaban van így? Fogamzásgátlót szedsz? Az is okozhat ilyesmit
2018. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán szexuális vágyad? Fel tudsz izgulni valamire ami nem ő?
2018. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen.
2018. nov. 27. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!