Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok teljesen hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok teljesen hülye, vagy más lányt is zavarna ez?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha a párotok (31) örökké más lányokat nézegetne mindenféle közösségi oldalon, instagramon napról-napra újabb követések, nektek viszont annyit sem mond, hogy szép vagy, tetszel?
2018. nov. 29. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Csak a tobbi ostoba liba, aki ilyeen pronyoval van egyutt. Mi normalis nok nem jarunk tirpakokkal.

Szulj neki meg 3 gyereket, az lesz a jo.

2018. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Szegezzük le, hogy pontosan mi zavar.

-Más csajokat nézeget

-Neked nem bókol

-Úgy érzed egy idegen több törődést kap, mint te és ez BORZASZTÓ!!!

32/f

2018. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most őszintén, ti nem érzitek magatokat kevésnek ilyen helyzetben?


#2 ilyen válaszok feleslegesek. Nem az zavar hogy másokkal (is) foglalkozik, hanem az hogy emellett velem kicsit sem.

2018. nov. 29. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere az en parom egy jol nevelt konzervativ ferfi, nem pedig ez a mai tipusu "nekem csak jogaim vannak es kapcsolatban is meg akarom tartani a szingli szokasaimat". Ez udvariatlansag es valahol hutlenseg, nem adja meg a neked jaro tiszteletet. Hagyd a francba, keress egy jol nevelt, tisztesseges ferfit. Nincsenek olyan kevesen. ;)
2018. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva ülsz a lovon, kérdező!!


Ép lelkivilágú ember ettől nem kevésbé érzi magát értékesnek, hanem elgondolkodik, hogy "vazze, engem ez az ember nemhogy boldoggá nem tesz, de még le is húz mentálisan, minek pazarolom rá egyáltalán az időmet?"


Nők, mi a fosnak vagytok együtt ilyen emberekkel????

2018. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja engem eléggé zavarna. Volt is meg anno egy ilyen,,barátom'', de én el is hagytam. Van sokkal sokkal jobb ennél :)
2018. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!