Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ma este hazaköltözött....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ma este hazaköltözött. Itt hagyott mindent, együtt éltünk. Meg tudnék halni. Mit tegyek? 27/Nő

Figyelt kérdés
Ma végleg szakított. Húztuk, mindent megpróbáltam. Még pár napot itt akart lakni, viszont hazudott valamiben, amire rájöttem szóvá tettem és neki állt feljebb. Ordítva hazarohant és holnap elviszi a cuccait is. Évekig éltünk itt, most minden rá emlékeztet és csak sírok és sírok. Csak az segít ha hívom és hallom a hangját, de meg sem hatja hogy meg tudnék halni. Olyan lekezelő, mint aki utál már. Szörnyen megbántam mindent, rossz voltam vele és nincs esélyem helyre hozni. Nem tudom ezt fel lehet e dolgozni valaha. Szerintetek pszihológus segíthet? Soha nem felejtem el, amikor nap mint nap együtt voltunk, a szokásainkat. Kérlek segítsen valaki, aki együtt élt, netán elvált, mit lehet tenni? Hogy felejtsek? Mások is túl élték, valahogy muszáj, de nem érzem, hogy szeretnék nélküle lenni ebben a bűntudatban. Kérlek ne írjatok olyat, hogy járjak el társaságba, találjak hobbit, semmi nem érdekel, és bárhova megyek, akár egy boltba, csak az jut eszembe, hogy vele voltam. Ha a kocsira nézek, arról is ő ..a lakásról, a közös kiskutyánk is itt van..meg fogok őrülni.
2018. nov. 29. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Szerezz baratokat h azoknak panaszkodj, mert ez nem lelkisegely oldal.
2018. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. nov. 29. 23:05
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Csak most érzed ennyire nehéznek. Az idő nagy gyógyító, minden nappal egyre és egyre könnyebb lesz. A legfontosabb, hogy lefoglald magad valamivel, eltereld a figyelmedet. Ez még nem a vég :) nincs szükséged pszichológusra, a szakítás friss, teljesen normális, amit érzel. Hajrá!
2018. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

"Húztuk, mindent megpróbáltam."


Ebből kiindulva ez már egy ideje vacak lehetett, hidd el, jó, hogy pont került a végére. Most fájni fog egy ideig, de hosszabb távon felszabadító lesz. Nem voltál boldog, miért siratnál egy boldogtalan állapotot?

2018. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, amit írtál, de hogyan tudnám elfelejteni amit nap mint nap átéltem vele? csak most érzem, hogy mennyire szeretem és hiányzik, mert amíg együtt voltunk, biztos voltam benne, hogy soha nem hagyna el,erre tessék :( a megszokás tartotta össze a kapcsolatot, most meg érzem, hogy nem tudok létezni nélküle. Hogy lehet a napi jól megszokott dolgokat elengedni? Olyan volt nekem mint a másik felem, mintha elveszítettem volna egy családtagomat. Mert olyan volt, mint egy családtagom, annyira szerettem. Most meg mintha meghalt volna :(
2018. nov. 29. 23:17
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanezt csináltam végig négy hónapja, férfiként. Én maradtam a lakásban az emlékek társaságában.

Nem lesz egyszerű, de ez is egy megoldandó kihívás az êletben.


Holnap írok, ha szeretnéd.

2018. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
46%

Szerintem nem végleges a szakítás.

Nemrég ment el, de te azon agyalsz hogy hogyan felejted őt el. Ne sajnáld magad, inkább próbáld megérteni, hogy miért hazudott neked, lehet nem hiába volt és te is rászolgáltál.

Othhagyta a cuccait, vissza fog menni értük.

Ahelyett, hogy bizonygatnád neki, hogy úgy, de úgy meghalnál érte, inkább próbálj leülni beszélni vele, mikor visszamegy a dolgaiért. Ha meg nem megy, akkor hagyni kell, ha kellesz neki, úgyis visszakapod.

2018. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha jót akarsz akkor azonnal fejezd be ezt a szöveget,hogy meghalsz nélküle ez nagyon szánalma és ha van egy pici esélyed ezzel totál eljátszod! Ne alázat meg magad és ne terrorizáld lelkileg! Szed össze a gondolataidat nézz magadba és ha megy a cuccaiért próbáld elmondani hogy te szerinted miben voltál hibás mit lehetne változtatni de ne könyörögj mert azzal mindent el lehet rontani
2018. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Ne alázd meg magad, hogy hívogatod. Semmi értelme.

Ha megy a dolgaiért, akkor sem kell mutatnod az önsajnálatot. Ha menni akar, menjen. Nem tudod, és könyörgéssel pedig ne akard visszaszerezni, nem fog működni. Ha mégis, csak ideig-óráig.

Túl fogod élni. Ez egy gyász folyamat. Minden szakítás az.

Megőrülni sem fogsz, nyugi.

2018. nov. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem szőke rövid hajú vagy véletlen?
2018. nov. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!