Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt alszunk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt alszunk a párommal akkor mindketten rosszul alszunk, miért?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk együtt, nem emlékszem, hogy mindig így volt-e, de mostanában egyikünk sem alszik jól, ha együtt alszunk. Csak hétvégéken szoktunk együtt aludni, nála vagy nálam. Minden rendben van, szeretünk együtt aludni, összebújni is, de az este folyamán párszor felébredek vagy forgolódunk, röviden: nem pihenjük ki magunkat igazán, felületesen alszunk. (Viszont, ha néha délután elszunyókálunk együtt, akkor nagyon jó szokott lenni.) Mi lehet a probléma? Hogyan lehetne ezt megoldani? 21/L

2016. márc. 14. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsi, nem túl széles az ágy?
2016. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert az emberek meg az alvás nem arra lett kitalálva amit a romantikus filmekben látunk...
2016. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

hidd el, ha elkezdtek kulon aludni az nem annak lesz a jele hogy mar kevesbe szeretitek egymast

ha nem is kulon szobaban, de probaljatok meg kulon agyban aludni


en keptelen vagyok a parommal egyutt aludni (o szinten velem) es mar 9 boldog eve egyutt vagyunk. Persze az elejen ment, de aztan egyre kenyelmetlenebb lett, es azota szigoruan kulon agyban! Az alvas minosege SOKKAL fontosabb, es ha nem alszotok egyutt nem azt fogja jelenteni hogy mar elhidegultetek egymastol...

2016. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is külön alszunk. A párom földön tud jól aludni matracon, én viszont rendes ágyon. A heverő, amin alszom, kicsi lenne kettőnknek. Néha mellette alszom a matracon, de rossz a derekam, onnan nehezebben is kászálódom fel, és néhány nap után megfájdul a hátam, meg nem tudom kipihenni magam. A heverőn viszont nagyon jókat alszom.


27/n

2016. márc. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert éjszaka forgolódtok amire nem emlékeztek nyilván és felveritek a másikat a mély álmából és nem mélyen alszik egyikőtök sem. Ezeket nem élitek át tudatosan, nem emlékeztek erre, de valójában nem alszotok mélyen egyszerűen és ezért érzitek azt hogy az alvás nem ért szinte semmit.

Mi sem alszunk a párommal egy ágyban pedig régen a párom direkt olyan ágyat csinált amin 3 ember is kényelmesen elfér. A szivacsot úgy rendelte méretre, mivel bútorasztalos így megvannak az ilyen forrásai. Direkt olyan ágyat tervezett ami el is fér a szobában rendesen. Aztán ez sem jött be rendesen így ő javasolta hogy aludjunk külön. Mivel a régi ágyunkat darabokra szedte így szerzett egy jó matracot és ő eleinte a földön aludt egy matracon és mondta hogy amikor lesz ideje akkor csinál neki egy keretet és az lesz az ő ágya, amikor meg együtt akarunk lenni szexelünk akkor jó arra a hatalmas ágy amin én maradtam. A páromnak ez a Japán ágy annyira megtetszett hogy nem is csinált magának ágyat. Igazából így minden reggel amikor felébred az ágyneműt odateszi a nagy ágyra összehajtva, a matracot meg élére állítja és a falhoz támasztja. Gyakorlatilag helyünk van. Ha nappal heverészni akar akkor a nagy ágyat használja vagy nappaliba a kanapét. Eddig nálunk ez a megoldás jött be. A párom sokkal jobban alszik a földön, és a nagy ágyon akkor sem tudott rendesen aludni amikor én éjszakai műszakba jártam dolgozni.

2019. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!