Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal szakítottunk, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szakítottunk, ő viszont inkább úgy nevezi, hogy szünetelünk. A döntést ő hozta meg. Ezt így lehet?

Figyelt kérdés
Itt hagyott egyedül, mégse vitte el a dolgait. Ma azt mondta, hogy az állapot tarthatatlan, muszáj lépnie, de lehet h egy idő után egymásra találunk. Én ebben nem hiszek. Ha a kapcsolaton belül nem sikerült rendbe hozni, akkor később sem. Én már nem tudnék úgy vele lenni, hogy nem a mindennapjaim része és nem tudok róla. Elveszne a bizalom, hisz ez idő alatt megismerhet mást azt se tudnám hol jár mit csinál. Ti tudnátok újra együtt lenni ezekutan!? Én 1x szakitok de akkor végleg. Most nehezebb, mert ő szakított velem és én ezt nem akartam. (25 éves lány vagyok)
2018. nov. 30. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Megmondod, hogy vigye el a cuccait, és részedről vége. Nem ő dönti el egyedül.

A szerelem önmagában kevés.

2018. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira ragaszkodik hozzá, hogy ő megy és lép, és nem ad új esélyt a dolognak, mégis reggel is visszajött, csinálja a megszokott dolgait a közös lakásunkban és tolja tolja, hogy osszepakoljon. Amikor mondtam neki, h el sem akar menni igazán, akkor pedig otthagy és ordít, hogy ő nem akarja újra kezdeni értsem meg. Nem értem.. Valószínű csak a megszokás amit csinál. És nekem is ez fog hiányozni, mert ez már nem szerelem volt, csak megszokás. Azt is mondta hogy nem akar rosszbalenni, maradjunk joba. Ez miért olyan fontos már neki?? Hogy tudnék joba lenni ha én meg vele akartam lenni, ő már nem? Ha nem is közös döntés volt..
2018. nov. 30. 10:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én vagy elküldeném, hogy akkor húzza is el a belét, vagy mennék én, mi ez? Jézus.
2018. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele játszani, be kell jelenteni, hogy ennyi volt. Kész, vége. Szétköltözni. A döntés nem csupán az övé. Tőled is függ mennyit engedsz magaddal tenni.
2018. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy volt az exem... Hogy ő hazaköltözik a szüleihez mert idő kell neki... Mondtam jó, vigye a cuccait is. A 80%át elvitte aznap, a nagyok (bútorok, hűtő) ott hevert egy hónapig, azt mondta hogy majd meglesz az is.... Aztán egy hónap múlva felhívtam hogy mi lesz a többivel, azt mondta majd meglesz. Erre mondtam neki, hogy ha a hétvégéig nem viszi el, akkor hétfőn kibérelek egy autót, és lecsapom az összes cuccát a szülei háza elé, aztán csinál vele amit akar. 3 óra alatt szerzett autót.

De ott maradt még mindig egy két dolga, pár hónap után ujra felhívtam, napokig nem volt rá ideje, aztán egyszer megírtam neki, hogy ha ma nem viszi el, holnap megy a cucc a vöröskeresztnek. Aznap elvitte.

Aznap én úgy megkönnyebbültem mint még soha.

Úgyis az volt a legnagyobb bajom ezzel az egésszel hogymi az hogy majd meglesz az meg jó helyen van.. hát rohadtul nem volt jó helyen, ha elment, akkor ugy menjen hogy a cuccait ne kelljen kerülgetni illetve nekem ne jelentkezzen be a legrandomabb időben hogy most ezt el elviszi, a többit meg majd máskor.. Na persze...

Szerintem az ilyesmi csak úgy megy, ha legalább az egyik következetes és határozott, különben évek után is megy a csiki-csuki

2018. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőled függ... Ha hagyod neki mindezt akkor folytatja....
2018. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy saját magának sem vallotta ezt be, de az exed ezt úgy gondolta, hogy nem kellesz neki, keres másik nőt, de ha végül mégsem jönne neki össze senki más, akkor jó leszel te is, mert úgyis rá fogsz várni még évek után is és végül is a pna az pna. Azt ajánlom, hogy küldd el a pitsába.
2018. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

@2: "Amikor mondtam neki, h el sem akar menni igazán, akkor pedig otthagy és ordít, hogy ő nem akarja újra kezdeni értsem meg." - mondd meg, hogy a hétvégén vagy viszi a cuccait vagy kidobod az utcára.


Azért akar jóban lenni veled, mert a baráti szexre játszik. Majd egyszer felhív, aztán összejöttök, lefekszetek a szép idők emlékére és mindenki megy tovább.

2018. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pont ezt akartam írni, mint a 8-as. kicsit lógni hagy, hogy ha nagyon áll a kukija, és nem jött össze a másik csaj, téged könnyebben ugraszthasson "a régi szép idők emlékére".


őrizd meg a méltóságod, és fenyítsd be, hogy a hétvégén költözzön el, különben a ház előtt fogja találni a cuccait vasárnap este.

2018. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A markában tart téged! Ő úgy gondolja, hogy te annyira nagyon szeretőd őt, hogy úgysem lesz senkid még hosszú ideig és őt fogod várni...


Ő meg ha közben összejön másokkal és nem működik akkro visszamegy az exéhez aki még mindig fülig szerelmes belé...


Ne légy hülye! Amit leírtál a kérdésedben azt tartsd is meg.

2018. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!