Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve szakítottunk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve szakítottunk, mert besokalltam a dolgoktól, amiket megtett a kapcsolatunk alatt. Nem tudom elfeleljteni. Bővebben lent. Mit tegyek? Hogy felejtsek?

Figyelt kérdés
3 évig együtt voltunk, sajnos sokat tűrtem és ésszel szakítottam,nem a szívemre hallgattam. Azóta is mindig eszembe van, nem tudom elfelejteni. Nem szeretnék már hozzá vissza menni,mert tudom,hogy nincs értelme,csak elfelejteni szeretném. De mindenről eszembe jut évek óta. Többször keresett, mindig elutasítottam. Van barátnője,akkor is volt,mikor keresett, és a legrosszabb,hogy tudom, ha kérném,hogy legyünk együtt, ő szakítana a barátnőjével és velem lenne újra. Sokkal könnyebb lenne nekem,ha el kellene fogadnom,hogy neki már nem kellek, nem szeret. Sokkal könnyebben le tudnám zárni és tovább lépni.De így,hogy én szakítottam és tudom hogy bármikor változtathatnék a helyzeten,hogy vele legyek, nagyon rossz. Mert nem ezt szeretném,csak végleg elengedni és nem rá gondolni. Mit tegyek??? 26/N
2018. jan. 1. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem fog tetszeni, de szerintem a megoldás egy jó pszichológus lehet. (Ingyenesen is hozzáférhető az egészségügyön keresztül.) Ja, és ne hagyd, hogy játsszon az érzelmeiddel, teljesen (kábelvágó stílusban) szüntess meg vele minden kapcsolatot. A pszichológus felkeresésével egy időben.
2018. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, pont ma 3 éve, hogy szakítottam végleg az exemmel, pedig szerettem. Ugyanez volt bennem sokáig, hogy rajtam múlt és lehetett volna másképp is, és nagyon szenvedtem ettől. Akkor mégjobban, mikor 1x felhívott, hogy találkozhatnánk. A szívem persze ezerrel rohant volna, de az eszem azt mondta, meg ne próbáld, és én az utóbbira hallgattam, miközben majd beleőrültem... Én jártam pszichiáterhez... Azóta van új kapcsolatom, és most várom a 2.babát. Nagyjából mondhatom, hogy túltettem magam a dolgon, de mivel ma van annak az elviselhetetlen napnak az évfordulója, kicsit feljöttek az emlékek...
2018. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!