Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kivett egy hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kivett egy hét szabadságot, és nem szólt róla?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek 1 éve, és jövőhéten az egész hetet kivette a barátom a munkahelyén, a sulija miatt. Nekem erről elfelejtett szólni. Azt mondta, hogy a hét elejét kiveszi és ennyi. Amikor megtudtam, hogy az egészet kivette, baromi rosszul esett. Azt mondta, hogy neki is most fogadták el. Majd pedig azt, hogy azt hitte szólt...

Csak én gondolok ebbe bele többet? Mondtam neki, hogy rosszul esett, hogy még csak most tudtam meg, mert fordított esetben én rögtön szólnék neki.

Mindketten dolgozunk, én kb össze-vissza érek rá, rugalmas a munkaidőm, és sokszor alig bírunk találkozni, és elvártam volna tőle, ha lehetőség adódik arra, hogy többet legyünk együtt, akkor szóljon.

Értem én, sulizik, tanul, de valahogy én úgy gondolom, ha szerette volna, hogy jövőhéten együtt legyünk, szól mielőtt kiveszi, hogy én is számoljak ezzel.

Túlreagálom?


2018. dec. 1. 11:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul én jövőhét hétvégén dolgozom, és ezt mondtam is neki, amint megtudtam, hogy be kell mennem. Még akkor se mondta, hogy nembaj kicsim, mert ő a héten többet ér rá.
2018. dec. 1. 11:23
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Ha a "kérdésed" egy állítás, nem kell a végére kérdőjel.
2018. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy kivett egy hét szabadságot, és nem szólt róla, nálam még nem jelentene nagy gondot. Az ezt követő sunnyogása és mellébeszélése, illetve az, hogy nem volt képes közölni velem, hogy "kiveszek egy hetet, de a suli miatt így sem lesz sajnos sok időm" már problémásabb.
2018. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

" egész hetet kivette a barátom a munkahelyén, a sulija miatt"

Szerinted vizsgára meg az anyukája fog felkészülni?

Mit gondolsz?

2018. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Tulreagalod. A vizsgaja miatt vette ki, es nem azert, hogy randizzon.
2018. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy rossz a meglátásom, de én azt vettem észre, hogy azok a férfiak hajlamosabbak sunnyogásra és hazudni, akikre túlságosan nyomul a barátnője. Valószínűleg szeretett volna egy kicsit kikapcsolódni nélküled, de tudta, hogy te ezt zokon veszed, ezért kamuzott.
2018. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Túltolod. És ezt nőként mondom.

Vannak olyan munkahelyek ahol nagyon szigorúan veszik a szabikat és előre 1 hónappal kell jelezni... És majd az utolsó pillanatban bólintanak rá. Amúgy én is a szorgalmi időszakra vettem ki egy hetet most a héten és mindenki el volt tájolva h 'de otthon vagy, nem?'

Ja csak tanulnék... Nem érek rá.

2018. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha suli miatt vette ki a szabit, akkor nem hiszem, hogy olyan sok ideje lenne veled találkozni, szerintem ezért "felejtett el" (=nem tartotta fontosnak) szólni róla. Gondolom ha betervezett 2-3 vizsgát arra a hétre, akkor jobb dolga is lesz annál, hogy randizgatni is menjen (legalábbis, én még a réges régi egyetemi éveim alatt igyekeztem minél több vizsgát letudni karácsony előtt, és akkor bizony átlag 3 vizsgám volt egy héten, és akkor nem is nagyon aludtam, nemhogy még pasimmal találkozzak vagy bármi, hiába, hogy én is szabadságot vettem ki az akkori munkahelyemen). Ezen én a helyedben nem bántódnék meg, ha alapból is problémák vannak a kapcsolatotokban, akkor nem ez az egy hét a legfontosabb téma, amin ki kell akadnod.
2018. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem túlreagálod, kicsit ( túl) érzékenyen érintett... javaslom, hogy javítsatok a kommunikációtokon, mert elcsúszóban van...
2018. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Hogy én hogy utálom ezt a hozzáállást, hogy a nők többsége nem érti meg mi felkészülni egy vizsgára, nem pláne ha egyetemről van szó. Először megy a beszéd hogy, jójó megértem aztán meg folyamatosan ott nyafogtok hogy naa legyél már velem. Persze mindezt úgy mondja, hogy nincsen benne ebben, át sem gondolja, át sem érzi. Kívülről könnyű beszélni. Ha enged neki az ember utána meg megy, hogy jólvan legközelebb sikerül. Köszi... végül is.

Jól tette, én is ezt csináltam volna, csak úgy hogy amiről nem tudsz, arról az időről felszívódok.

2018. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!