Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ki akadt mert csinosan járok dolgozni, este pedig pizsamában vagyok itthon. Ez normális?

Figyelt kérdés
Reggelente én később indulok, mint ő. Minden reggel általában küldök neki eg selfiet mert szereti. Tegnap este be csavartam a hajam amit amúgy is elég sűrűn teszek. Erre fel ma meg kaptam, hogy valaki másnak akarok tetszeni holott mindig csinosan öltözködtem, ja meg én este kócosan pizsamában várom. Van 23 óra mire néha hazáér addig üljek sminkben meg szoknyában? Kérdeztem őt mit vár, azt mondta itthon mindig elhanyagolva nézek ki pedig ez nem igaz csak át öltözöm kényelmesbe. Ő folyton dolgozik alig járunk el helyekre, én meg szeretek csini lenni. 25L 30 F
2018. nov. 27. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez egy birtokló kapcsolat.

Akkor lenne igaza, ha neki sosem öltöznél ki, ha mentek valahova, máshova meg mindig kicsípnéd magad.

2018. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
3%

Ha szeretsz csini lenni, akkor egyszer-kétszer várhatnád csinosabban.

32/f

2018. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem normális. Otthon minek készülsz be annyira?
2018. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Primitîv. Nekem is volt ilyen. El is hagytam.
2018. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A barátod enyhén szólva nem normális.Én se várnám este 11-kor estélyiben, talpig sminkben.Ha nem tetszik neki, akkor keressen olyan nőt, aki egész éjszaka így alszik.Talán akkor rájön, hogy gyűrött ruhában, elkenődött sminkben mennyire " vonzó" a nő.

Lehet ez csak egy bevezető részéről, hogy más kell(ene) neki, csak gyáva a szemedbe egyenesen belemondani.

2018. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaérek, nekem az az első, hogy lemosom a sminket és átöltözöm. Sminkben, kiöltözve nem érzem magam kényelmesen otthon.
2018. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

el akarja venni a kedved a szépítkezéstől, hogy "bebiztosítson" magának (majd szépen elhagy, mert slampos lettél).


azért döbbenet, hogy 30 éves pasik itt tartanak...

2018. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki úgy csinálja, ahogy te. Otthonra nem sminkelem ki magam, ha ki vagyok, lemosom amikor hazaérek. És nem miniszoknyában meg tűsarkúban szoktam flangálni itthon.
2018. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2%

Az tényleg valóságtól elrugaszkodott gondolat, hogy csak szeretné látni szebben, mint kócos haj/pizsama? Pont ezen megy a "hiszti". Azt meg lássuk már be, hogy a smink/tűsarkú/kosztüm/estélyi között azért van pár fokozat.... :)

32/f

2018. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, este 11-kor? Normális vagy? De akár este hétkor is, minek? Gondolom hét végén azért csak mennek valahova és akkor látja. Ha nem viszi sehova, magára vessen. Minek üldögélne otthon talpig sminkben meg kisestélyiben?
2018. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!