Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mit tennének, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit tennének, ha parotok eroszakoskodna veletek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel történt meg az eset.

Bulizni voltak barátjával és azért ittak is. Párja be is rúgott valószínűleg. Már akkor is el akart jönni barátnőm, mert a srác nem foglalkozott vele, ő még nem ismert senkit. De nem mentek, csak vagy 2 után. A sráchoz mentek, és ugye gondolták, hogy lefekszenek. De a barátja gumi nélkül akarta. Barátnőm ellenkezett, azt mondta nagyon félt, hogy mi lesz. Persze mondta a srácnak, hogy ilyen nem lesz. Aztán a fiú még zsarolta, kérlelte, mondta hogy ő nem akarja gumival. A csaj végül elment a konyhába, hogy a srác lenyugodjon.

Aztán persze ment bocsánatot kérni a barátja egy jó fél/háromnegyed óra múlva.

Szerintem ez nagyon gerinctelen volt, én a helyeben ott hagytam volna a srácot. Velem ne eroszakoskodjon. Vagy ez még az elfogadható kategóriába tartozik? Mit gondoltok?

Egyébként ok azóta is együtt vannak, bár azt látom, hogy legtöbbször az van, amit a srác mond. Nem akarok vele szólni persze a párkapcsolatukba, ha nekik ez jó, engem nem érint. A fiúval sose találkoztam még, csak a történetek alapján tudok róla képet formálni.


2018. dec. 2. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez a tipikus elbasz...ott társadalom! A férfi nem férfi, hanem egy gerinctelen erőszakos ösztönlény,a nő meg nem nő, nincs tartása mert ahol pénz és "menő" szagot érez oda megy még ha tudja,hogy nem jó akkor is! Nincsenek már értékrendek, íratlan szabályok,hogy mit szabad mit nem, eltorzult az egész! Amúgy,hogy a kérdésedre is válaszoljak,a barátnődnek ha van esze otthagyja! Ez a srác komoly mentális és lelki gondokkal küzd és így próbálja leplezni, illetve vele is ezt csinálták és ő is ezt folytatja!
2018. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Elsőnek talán igaza lehet. Át kell gondolni az ilyesmit,számos gond lehet ebből. Ha meg nem akar gyereket még az is,nem mindenkin változtat ez a dolog.
2018. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Történt valami konkrét is vagy csak elhangzott, hogy "há nem baxhatlak meg gumi nékű', fel is út, le is út" és a barátnőd lement a konyhába? Mert ez kB ugyan az, mint a "ha nem jegyzel el/csinálsz nekem gyereket/kutyát/polcot, akkor fel is út, le is út.".

Ha történt erőszak, a sértett tegyen feljelentést. Ha nem történt erőszak, a vitás félek tisztázzák a helyzetet józanul és tegyenek óvintézkedéseket.

32/f

2018. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

1. Nem iszom alkoholt, mivel nem akarok agyhalott állapotba kerülni.

2. Nem állok szóba olyan emberrel, aki részegre issza magát, pláne nem járok ilyennel.

3. Nem vagyok olyan igénytelen, hogy felmerüljön bennem az, hogy egy büdös, részeg, önmagát kontrollálni képtelen lénnyel aludjak, felmenjek a lakására, pláne nem fekszem össze vele.


Aki pedig olyan idióta, hogy ezt mind megteszi, az ne csodálkozzon semmin.

Mindig meg tudok döbbenni, hogy milyen igénytelen, suttyó emberek vannak, de úgy látszik a nők között is.


Én azt gondolom, hogy vajon miért barátkozik valaki ilyen lényekkel? Ennyire selejt vagy, hogy nem tudsz normális emberekkel összebarátkozni? Neked tényleg elég ez a színvonal? Nem vágysz valami értelmesebbre, többre az életben?

2018. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem járok ostoba tahókkal. De tegyük fel benézném, és megtörténne ez velem :


Mondanám, hogy nem - erőszakoskodik - oké legyen, gyere > csók közben nyúlok a gatyájába és csavarok egy akkorát a heréjén, hogy idén már nem akar majd szexelni. Aztán szedném a cuccom és vissza se nézek, amíg vinnyogva fetreng.


Probléma letudva, következő?

2018. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
A srác be volt ba.szva, ilyenkor az ösztönök erősebbek. Nem erőszakolta meg, nem pofozta fel, nem bántotta. A csaj meg jól tette, hogy nem ment bele így. Nem látom itt a problémát, erősen túlreagálás ha emiatt a csaj szakítani akar. Józanul megbeszélném, hogy még egy ilyen eset és lapát, de csak emiatt rögtön szakítani és erőszakosnak bélyegezni a srácot erősen túlzás.
2018. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!