Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennének ha átmennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének ha átmennétek a párotokhoz hogy ott aludjatok és ő elmenne a haverjaival bulizni?

Figyelt kérdés

A páromnál szoktam aludni amikor délelőtt dolgozok, mivel reggel ő is 7-re megy dolgozni és tudunk egyutt menni. (Az én otthonomtol kb 40 perc biciklizés lenne ami reggel kómásan nem tul kellemes) Szóval gondoltuk összekötjük a kellemest a hasznossal. Ma is itt alszok nála (a szüleinél lakik) de a furcsa az hogy elment a haverjaival bulizni én pedig itt maradtam. Nem igazán hívott (a barátai meg kifejezetten nem akartak hogy menjek). Indulás elott mikor pizsamaban voltam már említette hogy menjek ha akarok, de mondtam hogy nem szeretnek így elment.

Haza menni nem igazán tudok, és hisztit sem akarok a szülei előtt, de szerintem nem szep dolgot csinált. Vagy tulreagalom?


2018. aug. 9. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Igen, tulreagalod.

Majd holnao reggel rohogd ki mert vszinu masnapos lesz de ennyi. Nem kell ezt komolyan venni, gondolom bevagnak par sort es kesz

2018. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
42%

Én teljesen komolyan nem látom a problémát, hogy most mi is zavar téged.

Azért mentél oda aludni, hogy reggel ne kelljen 40 percet bicajoznod.

Ő neki viszont programja van, amit nem mondott le, hisz már megbeszélte valószínűleg előre.

Az is teljesen normális, hogy vannak csajos és pasis esték is.


Szerintem inkább örülnöd kellene annak, hogy a szüleivel és vele is vagy olyan kapcsolatban, hogy nyugodtan ott lehetsz egyedül náluk.

2018. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

ja van ilyen vicc :)


elképzelés: "Nem kell ezt komolyan venni, gondolom bevagnak par sort es kesz"


valóság: iszonyúan leisszák magukat, megdugnak 1-2 ribit akit leitattak, még többet isznak énekelnek és hajnali -4re hazaesik reggel pedig másnaposan megkérdezi majd, hogy Te ki vagy???

2018. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Egy percig nem maradnék.
2018. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Szimplán megkérném, hogy legközelebb szóljon, inkább bicikliznék reggel 40percet, minthogy a szobájában aludnék egyedül. De most nem tudsz már ez ellen tenni.
2018. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Én hazamennék. Nélküle ott aludni a szülei házában inkább ciki érzés lenne.

Másnap pedig mondanám neki,hogy legközelebb szóljon ha programja van.

2018. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En is fognam a cuccaim...

Es innentöl fogva felejtös h megegyszer ott aludjak...

egyszer eljatszotta eljatsza többször is ennyi!

Szerintem gyerekes viselkedese van.

En inkabb lemondom a programom ha esely van ra h a parommal lehessek minthogy fakepnel hagyjam.

Ö nem lesz se jo ferj sem nem jo apa!

Szerintem most gondolkodj ezen h akarsz e vele komolyabban tervezni

mert majd egy par napos honapos csecsemövel is siman otthagy mikor neked szükseged lenne ra

2018. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem nevezném párkapcsolatnak azt, ahol mindketten külön - ő anyuciéknál - laktok és néha dugtok meg együtt alszotok, mint a tinikorban.
2018. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!