Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom boldogtalan miattam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom boldogtalan miattam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én szeretem, kimutatom ezt. És mégis boldogtalan.

Ha nem vagyunk együtt szenved. Nem hiszi hogy szeretem és fontos nekem.

Azt hiszem ő szeret. De ebben nem vagyok biztos. Azt mondja sokszor okoztam neki fájdalmat. Igaz hogy mikor közeledett visszautasítottam a kapcsolatunk elején. De az már rég volt. Egyre nehezebben beszél az érzéseiről, ahogy komolyodik a dolog és sokszor úgy érzi hogy megsebzem. Nem tudom mit kellene tennem, én belefáradok a bizonygatásba mert nincs értelme... Sokan bántották és az érzelmeit is nehezen fejezte ki régen is. Próbálok vele erről beszélni. Csak akkor megy hogyha nem konkrétan róla beszélek, hanem "valakiről".. Ő pedig úgy mondja el mit érez hogy kikeres ilyen "életbölcseletes" képeket, de még az is jobb hiába röhejes, mintha szenved és nem mondd semmit. Ha direkt beszélünk az érzelmekről rögtön bezár, megijed, egy szót sem szól.


Nem tudom hogy szeret-e. Sőt, azt mondta hogy nem szeret. Csak onnan sejtem hogy mégis, hogy rám van hangolódva, észreveszi rögtön ha vki bántott, rossz kedvem van, nem oké valami,érdeklődik,segít, meglep, és mindig megpróbál megnevettetni. Ha sikerül akkor ő is nevet, majd azt mondja hogy utálja ha mosolygok.

Folyton keres, folyton ír. Ha én nem akkor megsértődik.

Szerintem én kimutatom hogy szeretem, ő nem, mégis ő az aki szenved.. Nem értem :/


2018. dec. 2. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Rá kell venned, hogy teljesen megnyìljon. Az érzéseit nem ilyen elvont módon kifejezni hanem normálisan. Ehezz sok beszélgetés kell ,ha pedig teljesen rád van hangolódva akkor nyilván éreznie kellene hogy érezteted a szereteted. Nem lehet, hogy hibás jeleket küldesz?
2018. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem borderline a pasid. Ezt viccen kívül mondom.
2018. dec. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
100%
Az, hogy bizonygatni kell neki állandóan, hogy szereted, sima önbizalomhiány. Az, hogy állandóan keres és tapad rád, lehet szeretetéhség, vagy túlzott ragaszkodás, birtoklás. Az, hogy nem beszél az érzéseiről, egy otthonról hozott rossz minta, ami vegyülhet a sebezhetőségtől való félelem érzésével. Ezeken egyedül ő tud változtatni, de csak ha saját maga miatt akarja. És elég hosszadalmas folyamat.
2018. dec. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Ha sikerül megnevettetnie akkor ő is nevet, majd azt mondja, hogy utálja ha mosolygok." Csak szerintem beteges amit csinál? Rádakaszkodik, folyton bizonygatásra vár miközben ő azt mondta téged nem szeret és ha jól olvasom szavakkal előszeretettel bánt téged. Mi a francért vagy vele? Itt nem a kis lelkét kell ápolgatni, gyakorlatilag úgy viselkedik mint egy nárcisztikus ember. Lesüllyeszt, kizsigerel és eléri, hogy te érezd magad rosszul. Szakíts már az isten szerelmére!!
2018. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Könnyen lehet hogy borderlineos... De régebben nem volt ennyire rossz a helyzet. Sőt mikor együtt vagyunk akkor is minden teljesen normális. :/

Persze én nem tudok sokáig így meglenni, csak érdekelt hogy esetleg én tehetnék e valamit

2018. dec. 3. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!