Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a párom, mégis boldogtalan vagyok mellette. Tudom, hogy szeret, mert folyamatosan az összeköltözést emlegeti, stb, mégis úgy érzem, hogy kevés figyelmet fordít rám, néha nagyon ellenséges. Teljesen kettős a viselkedése. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2017. dec. 16. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nézz utána a szeretetnyelveknek, beszélgessetek erről! Nem elég tudnod, hogy szeret - ha olyan csatornákon keresztül fejezi ki, amiket te nem tudsz annyira detektálni, akkor nem leszel elégedett, nem érzed eléggé szeretve magad. Beszéljetek erről a kettősségről, az ellenséges viselkedéséről. Jó, ha tudja, hogy belőled ez mit vált ki, és jó, ha te is tudod, mi az, ami miatt ellenségesen szokott viselkedni, mi van ennek a hátterében, és akkor könnyebben tudjátok kezelni egymást.
2017. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy vele nem igazán lehet megbeszélni az ilyen jellegű problémákat, mert egyből vitatkozni kezd. Nagyon sokszor érzem azt, hogy nem akarja beismerni, hogy hibázott, és inkább rám akar kenni mindent, csak hogy ő jöjjön ki úgymond jól a dolgokból...
2017. dec. 16. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Váó, de szerencsés vagy...
2017. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Voltam ilyen szituációban, hát én szakítottam egy idő után, mert ez ment -


senki sem hibátlan, biztos te is követtél el hibát


a fű amúgy nem zöld, hanem kék, talán van valami hiba a gondolkodásodban


ha mással kavarok, akkor talán a te látásoddal van probléma


ha a barátaidat ellened akarom fordítani vagy téged ellenük, akkor a látóköröd nem elég széles


Szóval ebből nem lehet jól kijönni, te vagy a hibás és kész.


A szeretetnyelvekkel én is próbálkoztam, de Chapman könyveinek kiadós megvitatása a gyakorlatban nem hozott semmi változást.

2017. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
És miben mutatkozik meg, hogy nem fordít rád elég figyelmet? Mert baromi sokan annyira figyelemhiányosak, hogy arra is rámondják, hogy a párjuk nem törődik velük, ha nem az egész élete körülöttük forog és nem töltik minden napjukat azzal, hogy neki kedveskedjenek napi 1000 dologgal...
2017. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a szeretetnyelves baromságot meg hagyjuk már... semmire nem jó, csak álomvilágba ringatni a naív kiscsajokat. Mert jajj igazából nem sz.rik ő a fejemre, csak ő így fejezi ki a szeretetét.. Meg a nagy lóf.-t.
2017. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bence_ ***** válasza:
6%

5 felé szeret nyelv van, ezen kár vitázni.

Ha valakivel neked rossz akkor hagyd ott de ne arról beszélj, hogy baromság.

2017. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Szereted. Mit szeretsz benne?

Szereted, de boldogtalan vagy mellette. Akkor hogy tudsz vele lenni?

Össze akar költözni. Komolyan bírnád mellette?

Kettős viselkedés. Maga a pokol.


Hogy lehet ennyi hülye ember? Már ne haragudj. Ha boldogtalan vagy mellette és azt érzed hogy szarik a fejedre, mi kell még? Hogy meg is verjen? Vedd már észre, hogy igazából nem is szereted, ez nem szerelem. Csak tudnám, minek ragaszkodsz hozzá ennyire. Csak hogy legyen valaki? Vagy mert félsz lépni?


Dettó ugyanaz, mint az exem. Nem hiába ex :)

2017. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Nincs 5 féle szeretetnyelv. Ha nagyon szeretetnyelvezni akarunk akkor ahány ember van, annyi féle. De ha a párod szeret téged, akkor nem könyvolvasgatással kell erre rájönnöd mert teljesen egyértelmű. Ha valaki szeret azt számodra is érthető módon fogja kifejezni. Minden más csak álomvilág. Aki tényleg elhiszi, hogy a párja szereti őt miközben ebből semmit nem érzékel, és belemagyarázza, hogy "jajj mert ő máshogy fejezi ki" az egy idióta. Aki szeret, az mind az 5 "szeretetnyelvet" használja, nem csak az egyiket. Egy normális párkapcsolatban ez mind jelen van. Ahol csak 1-2, ott régen rossz.
2017. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:
30%

Az, hogy vannak szeretet nyelvek az arra jó, hogy megismered magad így ha akardz akkor majd figyelsz a másikra.

Rossz a kapcsolat akkor meg változtass.

Sehova se írtam, hogy értse meg a másikat majd szenvedjen tovább.

2017. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!