Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy megszokás?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt.

Mindig megvolt köztünk a konfliktus de az elején valahogy az egész kapcsolat más volt.

Egyre durvábbak a cirkuszok és gyakorlatilag naponta zajlanak.

Néha nem tudom mit érez, annyira elcsúful némelyik. Egyszerűen közelednék felé de úgy érzem hasztalan.

Néha már nem tudom mit érzek, valamikor úgy hogy megvolnék nélküle de ha megkell történjen a dolognak hogy kimondjam azt hogy vége van meginogok. Annyi mindentől elveszi a kedvem, sokszor már szeretkezni sincs hangulatom.

Elmondtam neki hogy össze vagyok zavarodva amire azt mondta ő nem fog a szerelmemért harcolni akkor menjek el. Mit tegyek?


2018. máj. 19. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Én ezt valahol magamban megakarnám oldani,de kizárólag mindenért engem okol, viszont felelősnek érzem nem csak magam de őt is azért amiért idejutottunk.
2018. máj. 19. 18:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp sem szerelem. Ezt akkor fogod megtudni, amikor életedben először úgy istenigazából szeretni fogsz, és viszontszeretve is leszel.
2018. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennél az is nagyobb szerelem, amikor az autómat szerelem :D
2018. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 100%ban biztos voltam abban anno hogy szeretem,de mostanra már nem tudom eldönteni. A kérdés arra irányult hogy valóban elmúlt-e vagy menthető a dolog.
2018. máj. 19. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Most őszintén: mi azt honnan a fészkes fenéből tudjuk, hogy te mit érzel????
2018. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!