Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom többet akarjon velem lenni és össze akarjon költözni velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy távkapcsolatban vagyunk és max heti 1szer találkozunk csak. Kb 50 km-re lakik tőlem a barátom. És az a helyzet hogy én mondtam neki többször is hogy jó lenne többet találkozni ha a munka miatt máshogy nem jön össze akkor be lehetne olyan estéket iktatni hogy este elvagyunk kicsit meg együtt alszunk és másnap reggel meg mindenki megy a dolgára. Meg az hogy az anyukájával nagyon szoros kötelék van közöttük és nagyon ragaszkodnak egymáshoz. Nekem minden vágyam az lenne hogy minél többet lássam és hogy össze költözhessek vele de nála azt látom hogy neki elég csak a heti 1szeri találka amikor kb 1 napot vagyunk együtt. Hogyan tudnám magamhoz csábítani a barátomat úgy hogy sokat akarjon velem lenni és össze akarjon költözni velem és hogy igen is törödjön velem meg ragaszkodjon hozzám? ötleteket kérnék mivel tudnám ezt elérni
2018. dec. 4. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem erzed hogy vmi gaz van ha taktikaval kell csabitgasd?


Nyugodtan pocsekolj eveket, anyuci kisfiaval, hogy amikor mand felno elmenjen melloled csajozni. Szep eletet

2018. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%

"... az anyukájával nagyon szoros kötelék van közöttük és nagyon ragaszkodnak egymáshoz..."

Pfuh, ez nagyon gáz. Hát kell neked egy keselyű anyósjelölt? :D

2018. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

te mindig csak a 2. nő lehetsz.


üdv, egy fiúsanya

2018. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
"Meg az hogy az anyukájával nagyon szoros kötelék van közöttük és nagyon ragaszkodnak egymáshoz."-mennyi de mennyi ilyen nihil 30as bunkó csüng a társkeresőkön és chateken. Ezek nem ismerik önmagukat sem, nemhogy a nőket, azoknak lelki igényeit, problémamegoldásokat, stb
2018. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3as: köszönjük szépen az őszinte választ, ezt mi nők is érezzük sajnos.
2018. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Anyuci pici fiával csak szívni fogsz. Ha meg trükközni kell, hogy többet lásson, akkor megette a fene az egészet. Ha neked nem jó, ki kell lépni a kapcsolatból.


30N

2018. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Az én volt barátnőmnek is hasonló gondjai voltak. Nem sikerült megbeszálnünk pedig nagyon boldog lettem volna ha megy. Én simán benne lettem volna hogy hol itt, hol ott vagyunk együtt és idővel az összeköltözéssel sem lett volna semmi gond.
2018. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Azért 50 km nem egy akkora távolság, hogy csak heti egyszer tudjatok találkozni.

Az már rég rossz, ha magától nem akar és csábítgatni kell. Igazuk van a többieknek, hagyd őt

2018. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt és amikor együtt vagyunk jól érezzük magunkat együtt. Szóval ötletejet szeretnék hogyan tudnám jobban magamhoz csábítani hogy többet akárhonnan velem lenni, össze akarjon költözni velem és ragaszkodjon hozzám
2018. dec. 5. 06:52
 10/15 A kérdező kommentje:
*ötleteket
2018. dec. 5. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!