Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, beteg vagyok? Kihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, beteg vagyok? Kihez forduljak, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Párkapcsolati problémáim vannak. Minden kapcsolatomban kifordulok magamból. Egy szerethető kedves nő vagyok. Mindenki ilyennek ismer kivéve a szerelmem.

Mai eset amiért a kérdés íródott már a sokadik kifordult állapotom. Mind hasonló szituációban történt mikor nem éreztem szeretve magam. Párom egész nap intézte a dolgait, este a barátjával volt. Alig vártam hogy hazajöjjön, meglepetéssel készültem neki, ügyet se vetett ram így befeküdtem az ágyba, ledőltem gondoltam hamarosan csatlakozik. 4 óra múlva sikerült is neki megszerelnie a villanyt amivel bíbelődött. Felébredtem. Megkértem bújjon legalább mosz hozzam, ha már egy puszit sem kapok. Ő csak vígan nézte a tévét majd édesdeden elfordult a másik oldalára és aludni akart. Jött részemről a duhkitores. Nem tudom miért, egyszerűen nem -bírom magam kontrollálni. Eleinte felszólítom hogy ébredjen fel majd látva hogy nem érdekli csapkodni kezdek üvöltözök kiabálok mint aki megbolondult. Ő érre kirakott a szobából. És elindult a lavina. Összeomlottam és bedurvultam, összetörtem dolgokat és sorolhatnám. Tonkretettem ezzel a viselkedesemmel a kapcsolatunkat. Mit tegyek? Borzasztóan elkeserít hogy ilyet teszek. Mindig éjjel jön ram, főként alvásból ébredve. Ijesztő és félek. Tudom hogy nem normális. És tudom hogy jópáran meg fogtok vetni ezért. Higyjetek el nagyon nehéz volt szembenéznem a problémámmal de tudom hogy segítséget kell kérnem.


2018. dec. 5. 01:55
1 2 3
 21/21 Fish1 ***** válasza:
Szerintem itt az jön elő, hogy a korábbi kapcsolatodban is így kezdődött a dolog, hogy a pasi nem volt elég figyelemmel feléd, majd ezután a megcsalás és a fizikai bántalmazás. És most, hogy a párod szintén nem ad megfelelő figyelmet, tudat alatt bekapcsol benned ez a dolog, hogy akkor vajon most is ugyanaz lesz -e, hogy megcsal aztán bánt. Plusz előjön a régi iránt érzett esetleges bosszúvágy vagy harag és ez csattan a mostani párodon. Mert úgymond ugyanarra a sínre kerülsz, mint korábban.
2018. dec. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!