Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ez szakito ok?!

Figyelt kérdés
Parommal kozel 2 éve vagyunk együtt, ( vagyis most mar voltunk mert ma szakitottunk ). Hetvegente tudunk csak találkozni, akkor is altalaban pentek ejszakatol vagy szombat reggeltol vasarnapig. Nehezményeztem neki, hogy ebben a par napban egyutt kellene lennünk, ugyanis az anyjaek szinte minden hetvegen elrangattak, hogy valamiben segitsen..Mondtam ezen valtoztatni kellene, azt mondta nem fog ha a csaladjanak szuksege van ra ugrik.. Van hogy ebbol a 2 napbol igy lesz 1 vagy 1,5. Havi egyszer kell segiteni az ok,en is segitettem volna, de, hogy minden hetvegen ? Mondtam neki 2 ev utan mi lenne ha a szentestet egyutt toltenenk, erre megkaptam hat az naluk csaladi program.. Summa summarum, szakitottunk, mert en mit kepzelek, mert ha az anyjaeknak szukseguk van ra, akkor ugrik.. 34 eves a parom, kulon lakasa van...

2018. dec. 6. 03:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

A párod anyuci pici fia. Nem vesztettél vele semmit. Egy nő se fog megállni mellette, ha ezt nem fogja fel. Családi program? Heh? Max 18 éves korig talán.

Én amúgy se ünneplem és nem is érdekel, saját okokból.

Viszont a szilvesztert és a karácsonyt is szinte egyedül töltöm.

Na jó, az ok anyum halála, jövő januárba lesz 3 éve hogy meghalt. És pont szentestére virradóan került kórházba, ahol akkor este egyszer meghalt, de vissza tudták még akkor hozni.

2018. dec. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Előző vagyok, azért egy 34 éves férfinak már illene, hogy te legyél a családja, és te legyél az első.

Ha lenne közös gyerek, akkor is ő menne és ott hagyna, vagy vinné a kölyköket és téged hátrahagyna?

Szerintem nem normális.

2018. dec. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami anyukáddal történt... :( ❤️Koszonom a valaszod !
2018. dec. 6. 04:04
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Csak annyit tudok mondani, hogy ne bánkódj ilyen tuskó végett. Ha esetleg vissza akarná kuncsorogni magát, ne engedj. Ne vesztegess el még több évet az életedből egy olyanra aki nem érdemel meg.
2018. dec. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Ez nálam is szakító ok lenne. Úgy értem a helyedben ezek után kivágtam volna ezt a pasit, és lehet anyukával összebújni a paplan alatt.
2018. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ez simán szakító ők. Mármint rèszedről. Gondolj bele milyen jövője van egy ilyen kapcsolatnak, ahol a 34 èves gyereket mèg dróton rángatják? Milyen kilátásokról lett volna a jövőt ölte nèzve? Semmi pozitív.

Inkább örülj, hogy megszabadultál anyucipicifiától, mostmár legalább esèlyed lesz olyan párkapcsolatot találni, ami halad is valamerre.

2018. dec. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Csak tudnám, hogy miért az talál olyan társat aki mellette akar lenni, aki ezt nem igényli/értékeli.

Részvétem egyes, egy csónakban evezünk.

32/f

2018. dec. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
9%

És mi volt tavaly karácsonykor?Akkor még ez nem derült ki?

Meg ha ez téged zavart, minek voltál vele két évig?


Amúgy őrület, hogy a karácsony megbolondítja az embereket...

2018. dec. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy szakítási ok. Ha nem akar mással élni, akkor éljen a szüleivel
2018. dec. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
Ez bizony az. Mármint részedről. Egyértelműen kommunikálta, hogy te nem vagy, és nem is leszel a családja része. Ezek után mégis, miért akarnál vele tovább maradni? Minek? Csak dugópartnerként tekintett rád, egyértelmű. Ez bizony szakító ok.
2018. dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!