Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendo a helyzetben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendo a helyzetben? A fiu tenyleg ezt a lanyt szereti inkabb?

Figyelt kérdés

Par napja tortent a dolog legjobb baratnommel:

Van egy fiu, akinek van egy nala joval idosebb baratnoje. A baratnom joban volt veluk nagyon, kulonosen a fiuval. Beszelgettek, hulyeskedtek, a fiu rakeresett baratnom regi zenelistajara, ahonnan kiemelte maganak a szivecsket mutato profilkepet, falta a szemevel, jatekosan ugrattak, kergettek egymast, amikor a fiu elvett tole valamit. Mindig tett valami vicces, pozitiv megjegyzest a lanyra, hogy en is azt vettem eszre, hogy tetszik a lany a fiunak.

Mostanaban viszont konkretan randira hivta a baratnomet, bevallva, hogy tenylegesen tetszik neki, es a jelenlegi baratnojevel szakit.

Oke.

Kesobb az igert idopontban a fiu megirja a szakitast, majd rair a lany a legjobb baratnomre, hogy a baratja kidobta es hitetlenkedve irta, hogy van egy masik lany, akit a fiu megszeretett, es inkabb vele lenne, de nem mondta meg ki az.

A fiu kerte a lanyt, hogy ne emlitse ezt exenek.


Ezutan a fiu kituzte a randi datumot, amire kesobb elment a lany, de sehol senki.

Jol van.

Lany irt a fiunak, aki elkerte a szamat, es par perc mulva hivta, majd kozolte, hogy ez csak kamu volt es ne haragudj amiert az erzeseiddel jatszottunk, tudom nem szep dolog. Megakartuk nezni, hogy bejovok-e neked.


A baratnom rovidesen leirta neki a velemenyet, es hogyha akar valamit telon keresse, majd letiltotta.


Masnap felhivtam a fiut, aki annyit mondott, hogy nyomult, mikozben nem is.


Ezek utan a baratnomet abszolut levegonek nezi a lany, az osszenezesnel zavartan kapkodta a fejet.

A fiu viszont olyan, mintha a baratnojetol kapott volna tavoltartasit.


Szerintetek mennyire kamu?

Vagy csak a fiu baratnoje mukodik kozre?

Meddig lesz igy? hogy oldjuk meg?



2018. nov. 30. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Tiszta dedó. Nem is érdekel ki kivel van, ez végtelenül szánalmas.
2018. nov. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
ha ezek a barátok, milyen az ellenség?
2018. nov. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

a kérdésre válaszolva: megoldani? mit???


mindenkivel szakítsa meg a barátnőd a kapcsolatot, korona megigazít és előre tovább a lenini úton!

2018. nov. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

"A baratnom joban volt veluk nagyon, kulonosen a fiuval."


Mindig ilyen baratnore vagytam, aki a hatam mogott kavar a pasimmal.

Ha ilyen a "nagyon joban van veluk", milyen az ellenseg?!

2018. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom magam előtt, ahogy kergetik egymást az iskola udvaron...

Lassan téli szünet, azzal foglalkozz.

2018. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul kavarni akartál a barátnőd pasijával, de nem jött össze, és megtudta a barátnőd is. És mivel ez ciki, úgy írod ki a gyk-n, hogy egy barátnőd csinálta az ő haverjaival... Klassz, de ez mitől felnőtt párkapcsolati kérdés? Ez az idióta tinik kavarnak, és drámáznak kategória.
2018. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csajt és a srácot is napalmmal irtanám az életemből. Ez micsoda?! Így szivatni valakit?! Le se tudom írni, mennyire aljának tartom őket!

Barátnődet meg próbáld meg összekaparni.


30N

2018. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most megyek hányni.
2018. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!