Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok, ha valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok, ha valaki így beszélne veletek?

Figyelt kérdés
Összevesznétek a párotokkal,aki azt mondmá nektek mérgében,hogy te fogyatékos ge*i,te nyomorék,stb?
2018. nov. 8. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Én nem lennék olyannal, aki így beszél velem.
2018. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindegy a kontextus.

A párom mikor mesél hogy kinek mit reagált a nyomi kis életéből vett történetére, olyan dicsérően szoktam mondani neki, hogy de kis keci vagy. Pont mint én :D

Mikor meg értetlenkedik valamin, megmondom neki, "jahj ne legyél már fogyatékos, nem ilyen vagy. Gondold újra maci. "

De úgy h azt mondjam neki csak mert nem tudom, eltört egy poharat, hogy te fogyatékos keci, vagy sértegetni akarjam...hát, nem.

Az disznóól szint.

2018. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Hát...nálam ez még nem szakító ok elsőre mondjuk, elbeszélgetnék vele, hogy ezt nem lehet csinálni a másikkal akkor se ha mérgében mondta. Viszont ha többször előfordul ezek után akkor igen az lenne.

24/f

2018. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Abszolút. Ha össze is vesztem a barátnőimmel, kulturáltan, káromkodás nélkül tettük. Van valami izgató a szofisztikált vitában...Utána gyakorta nagy szerelmeskedésbe fulladtunk. 🙂
2018. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Velem már többször beszéltek így és azt érte el vele az illető, hogy kiábrándultam belőle. Így valószínűleg számomra szakító ok lenne.
2018. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Tetra, te nagyon röhejes vagy. Már értem, hogy ki vett el téged. A férfi alteregód. Pont olyan proli mint te vagy. Néha vissza kéne olvasni, milyen stílusban válaszolsz, lekezelő vagy, bunkó. Jobb is, ha nem szaporodtok. Mindenhova odaböfögsz valamit...de minek...
2018. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Az.
2018. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Ezen még nem gondolkodtam, de több évtizede együtt és ilyen még nem fordult elő. Mondjuk, komoly veszekedés sem.
2018. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen, bar eleve ossze sem jonnek ilyen primitiv alakkal.
2018. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez alpári stílus és nem tűrném. Én alapból is olyasfajta ember vagyok aki szereti a vitákat kulturáltan megoldani, megbeszélni, a trágár kifejezésektől meg a kiabálástól egyik félnek sem lesz jobban igaza a másiknál. Mondjuk hál istennek ebből sosem volt még gondom általában megfontolom ki az akivel összejövök, aztán ha ér is meglepetés utána a tisztelettel és értelemmel sosem volt eddig baj.
2018. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!