Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akarja abbahagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akarja abbahagyni a füvezést! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Párom napi szinten nyomja. Még a kapcsolat elején vagyunk teszem hozzá. Eleinte még tűrhető volt, de, hogy napi szinten van már sok.

Megkértem, hogy mellettem ne csinálja, majd erre olyan feszült lett, hogy kiabálni kezdett és nagyon ideges volt.

Miszerint én ne mondjam meg neki, mit csináljon.

Köszönöm



2018. dec. 6. 09:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok.
2018. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem is igaza van, azt csinal amit akar ne szabályozd be

Én is imadok fuvezni senki kedvéért nem mondanék le róla

2018. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Én nem akartam szabályozni, csak sok.

Előző nap beleegyezett, hogy mellettem nem csinálja, majd mikor akarta, mondtam ne..és bepipult.

Ennyire rossz amit kérek?

2018. dec. 6. 09:44
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ott, jobban jársz.
2018. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%

Nema karod beszabályozni, csak ne csinálja? :D

Komolyan, hosszú távon milyen lehetőségeitek vannak együtt?

Te nem akarod, hogy csinálja, ő meg akarja csinálni. Te nem tudod elfogadni hogy csinálja, ő meg nem akarja abbahagyni.

Nem kell feltétlenül kötni az ebet a karóhoz, nem illetek össze, és ez ennyi.

Keress olyat aki nem füvezik, vagy nem sokat, ő meg keressen olyat, akivel napi 4x betéphetnek.

2018. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%

Kapcsolat elején vagytok, amikor egy normális, azonos értékrenddel és érzelmi világgal rendelkező férfi és nő még a fellegekben jár, egymást kényezteti, óvná a széltől is stb.


Veled meg kiabál a párod és leszarja, ha neked valami nem tetszik.


A verbális erőszak a fizikai erőszak előszobája. Ez a férfi nem szeret téged.

2018. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó voltam, még annyit, hogy én füves hülyegyerekkel össze nem jönnék, az biztos.


Nem az évi két-három vicces cigivel van a baj, hanem a függőséggel. Aki napi szinten füvezik, az függő. És büdös. (másképp, de ugyanúgy undorít a fű szaga, mint a cigarettáé)

2018. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem fogja tudni letenni, mert nem is akarja. Csak mikor ott vagyok akkor nem akarom látni, ahogy be van állva.


Kedves utolsó, igazad van, nem azt éljük meg mint a legtöbb szerelmes pár...

Sajnos nem tudtam eleinte, rá egy hónapra mutatta, hogy mit is csinál.

2018. dec. 6. 09:53
 9/42 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálom kérdező, ez tényleg szomorú. Én szerelmes férfiként egy országgal odébb költöztem, hogy a barátnőmmel lehessek. Legyen ez a mérce számodra, milyen is az, amikor egy férfi szerelmes.


Ha annyi lett volna a dolgom, hogy abbahagyom egy élvezeti cikk fogyasztását, hogy a barátnőmet ezzel boldoggá tegyem, röhögve dobtam volna ki a füves cigit. :)


Akinek a függőségei fontosabbak, mint a párja, azzal nem érdemes számolni hosszú távon.

2018. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Te egy igazi férfi lehetsz :)

Sajnos durván függő, azért is kérdeztem, mert úgy érzem, hogy teljesen összetör ez az egész.

2018. dec. 6. 10:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!