Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ivászat. Miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivászat. Miért nem tudja abbahagyni MIATTAM?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy több mint egy éve vagyok a barátommal. Mindketten 20-21 évesek vagyunk(talán ez is a gond). A kapcsolat elején valami szuperjól éreztük magunkat ha együtt voltunk. Viszont elkezdett inni. Tudni kell, hogy előző kapcsolatom is a piáért ment tönkre, úgyhogy tisztába kellett lennie az álláspontommal erről, de ő mégis elkezdte. Dolgozik reggel 8-tól,este 6-ig, nem olyan stresszes és fárasztó munkát végez, eladó. DE! nincs nap hogy ne igyon...és ami a legrosszab az egészbe, hogy a "rózsaszin köd" elmúlása után, ami egy szűk félév után jött is, nem elhet vele elmenni szórakozni, bulizni, beülni valahová, mert onnan csak részegen tud eljönni. MIllió veszekedés és igéret után ugyanott vagyunk. Iszik és iszik. Elmegy nélkülem bulizni...anélkül hogy szólna, s természetes, hogy messze nem józanul megy haza. Elkezdett cigizni is. UTÁLOM. Nagyon szeretem. De nincs lelki erőm otthagyni. TÖnkremegyek ebbe az egészbe, úgy érzem.
2015. nov. 7. 17:46
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
amíg csak veszekedések vannak és ő be nem látja h gondja van az alkohollal: addig nem lesz változás.
2015. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta vagyok nyugodtabb és boldogabb nő,mióta megszabadultam egy ilyen embertől.Neked sem tudok mást ajánlani.Egy gonddal kevesebb lenne az életedben.Mondjuk ha szeretsz szenvedni,akkor tűrd,bár nem éri meg.
2015. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ezt a kapcsolatot, kutyából szalonna esete. Nem fog megváltozni, és ne te légy az a lúzer, aki tönkre teszi miatta az életét.
2015. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még szenvedhetsz vele egy darabig, aztán egyszer csak megvilágosodsz, kidobod, és rájössz, hogy milyen szép is az élet... :D
2015. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fél éves alkoholizmusról még viszonylag könnyen ki lehet jönni, ha karaja.

De ő nem akarja, még MIATTAD se.

Nekem a 3-3,5 éves azért már nehéz volt, de azt is lehet.

Semmilyen stresszes munka se indokolná amúgy, meg ez a mértéktelenség...

Szóval szedd össze a lelkierődet - meg hát amúgy is, ő már otthagyott. Tudta a múltadat, tudta, hogy nem bírod, mégis belekezdett.

2015. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stresszes, fárasztó munka? A szenvedély betegek mindent meg tudnak magyarázni. Azért olyan a munka mert alkoholista.
2015. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21 éves és már ilyen keményen nyomja? :O
2015. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!