Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom többet akarjon velem lenni és össze akarjon költözni velem?

Figyelt kérdés

Mit tudnék tenni azért hogy többet akarjon velem lenni és össze akarjon költözni velem? Hogy érjem ezt el? Mit tegyek? Miket csináljak?

Azt szeretném hogy többet legyen velem, ragaszkodjon hozzám, többet törődjön velem éreztesse hogy szeret és fontos vagyok neki és össze akarjon költözni velem.


2018. dec. 6. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezeket magától nem akarja, akkor ki kell dobni a francba. A párod nem szeret téged, és ha az égtől a földig pattogsz akkor se fog.

Persze az is elképzelhető, hogy te vagy betegesen ragaszkodó. Kell a privát szféra és az egyedüllét. Összeköltözni meg nem 2 hónap után kell, hanem ha megérik rá a kapcsolat.

2018. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Mit tudnék tenni azért hogy többet akarjon velem lenni és össze akarjon költözni velem? Hogy érjem ezt el? Mit tegyek? Miket csináljak?


Azt szeretném hogy többet legyen velem, ragaszkodjon hozzám, többet törődjön velem éreztesse hogy szeret és fontos vagyok neki és össze akarjon költözni velem.


Könyörögni akarsz neki? Nők miért nincs önbecsülésetek? Aztán csodálkoztok h lábtörlőként funkcionáltok a kapcsolataitokban, a kikönyörgött szex alatt a kikönyörgött esküvön a kikönyörgött együttlakásban..

Elmondod n eki,ha akarja tesz érted, ha nem kuka ne legyél térden csúszó....

2018. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Én csak azt szerettem volna, ha kicsit jobban érezteti velem, hogy szeret. Elmondtam, hogy mi a szeretetnyelvem, mire lenne szükségem, ha már sose romantikázunk, sose kapok semmi ajándékot, és sose lep meg virággal, mert az egy növény halála. Az lett a vége, hogy leüvöltötte a fejem, hogy miért akarok belőle idomított majmot csinálni, aztán szakított.

Szóval vagy szeret valaki, és akkor magától adja mindezt, mert fontos vagy neki, fontos neki a boldogságod. Vagy nem szeret, és akkor ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fogja megadni.

2018. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te boldog lennél attól és megelégednél egy "kierőszakolt", nem szívből jövő és nem szabad döntésen alapuló törődéssel, összeköltözéssel?! Megsúgom, nem leszel az, még ha el is éred a célod.
2018. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen a nők becsukták a szemüket,férj meg járt máshová is.. Ma már van önbecsülésünk és nem kell megalázottként élnünk..
2018. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz helyre irtam sorry.
2018. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg, ha úgymond hagyod magad hiányozni. Kicsit eltűnsz, nem érsz rá, nem pattansz, ha akarja. Akkor tud csak belegondolni, hogy nélküled szar lenne az élet.
2018. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!