Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen kiábrándító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen kiábrándító a pasim, mi okozza ezt nála?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy egyszer már szakítottam vele, mivel úgy éreztem, teljesen különböző életvitelt folytatunk.(Ő kisvárosban, én fővárosban szeretek élni, ő cigizik, én nem, ő kutyát tart a lakásban, én rühellem stb.) Mióta újra együtt vagyunk (2 hónap), érzem a törekvését a közös életre, de vannak kiábrándító dolgai. Sosem vár meg a lefekvéssel, gyakran a horkolásra érek be a szobába. Múltkor elaludt a moziban, majdnem horkolt is. Ha későn végzek (1-2), nem is hív vagy üzen, hogy hazaértem-e, mivel ő akkor már javában alszik. Reggel meg nem győz bocsánatot kérni. Múltkor megígérte, hogy eljön értem kocsival munkám után, de elaludt, az én hívásom ébresztette fel. Azt tudom, hogy szeret, feleségül szeretne venni, de ezek miatt én nem tudok úgy nézni rá, mint életem értelmére. Inkább úgy, mint egy gyerekre ...

Ki mit gondol erről?


2018. dec. 8. 04:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha ő is dolgozik, és fáradt, akkor elég bunkó elvárásaid vannak felé. Hulla fáradtan menjen érted? Én vezettem már úgy, hogy 24 órája voltam ébren és olyan voltam mint a mosott szar. Ilyenkor az ember nem tud úgy koncentrálni, elég egy kis figyelmetlenség és meg van a baj.

Attól még szerethet, mert nem kell fel hozzád, hogy felhívjon, vagy elhozzon.

Leírásodból eléggé önző személy vagy.

2018. dec. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ő korán fekvő, te meg éjjeli bagoly. Ennyi okozza.

Valóban nem illetek össze, felesleges ezt tovább erőltetni. Olyannyira másképp éltek, hogy azt nem lehet összeigazítani. Ti nem fogtok összecsiszolódni soha.

2018. dec. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Hiba, hogy nem var meg a lefekvessel? Ember, te normalis vagy?! Szerinted ettol lesz valaki jo ferj, hogy csak akkor megy aludni, amikor te almos vagy, es nem akkor, amikor o elfarad?!

Te nagyon beteg vagy. Reg lattam ilyen onzo pycsahercegnot.

2018. dec. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg önző vagy és elvárnád, hogy mindig hozzád igazodjon. Te mit is teszel kettőtökért, vagy érte?

Nem egy felnőtt nő gondolkodására vall az, hogy kiakadsz azért mert ő álmos, és nem vár meg...

Nem ő viselkedik gyerekként, hanem te.

Tényleg nem illetek össze, de nem miatta.

2018. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pacsirta-bagoly felállás van. Soha nem fekszünk le együtt aludni. De össze lehet egyeztetni, ettől még nem szar ember a barátod.
2018. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pasid a kiábrándító, hanem egészen egyszerűen nem illetek össze. Ez annyira nyilvánvaló, hogy nem veszitek ezt észre? kisváros - főváros, dohányzás, kutya, pacsirta - bagoly ... fölösleges tovább sorolni ...


És nem ő a gyerek, hanem te vagy az az elvárásaiddal. Mi az, hogy nem fekhet le korábban, mint te? Meg hogy elvárnád, hogy hajnali 1-2-ig virrasszon csak azért, hogy megvárjon, hogy hazaérj a munkából. Vagy még jobb lenne, hogy fuvarozzon is, mint egy taxisofőr ...


Szerintem ne húzzátok egymás idejét, nagyon nem illetek össze. Én csak ezt a ragaszkodást nem értem, minek erőltetitek, ha láthatóan nem megy.

2018. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igazából én csak annyit kértem tőle, hogy lefekvés előtt írjon egyet, ne csak úgy eltűnjön.

Amúgy én mindig megvárom ...

2018. dec. 8. 09:28
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Más világ. Mint látom te egy pincerno vagy és vágyad hogy budapesten szolgálhass fel ketszersultet o meg szereti a nyugodt kisvárost.


Más világ, keress magadhoz illot mert ez konfliktus forrás lesz mindig

2018. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk.
2018. dec. 8. 09:57
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben azt írtad, hogy sosem vár meg az alvással... most meg azt írod, hogy te csak annyit szeretnél, hogy írjon mielőtt elalszik... Most akkor melyik?
2018. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!