Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, ki mit gondol?

Figyelt kérdés
Baratnommel szuneteltunk ket hetig. O felhivott hogy probaljuk meg. Ma kiderult azutan 2 nappal hogy a szunetet megbeszeltuk mas csavo karjaiban kereste a boldogsagot szomorusagaban. En ezutan kidobtam mert kamuzott, es szerintem ez szanalmas. Johetnek a valaszok jol tettem e. Bocsi az irasert szetkur az ideg.

2018. dec. 8. 04:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Jól tetted. Előtte lehet levarrhattad volna, de így is jó.

32/f

2018. dec. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenkinél megy ez ugyanúgy. Persze a szüneteltetés lényege is ez: tesz a kezdeményező egy kísérletet arra, hogy hátha mással jobb lesz. Itt nem lett jobb vissza akarna menni.
2018. dec. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
¯\_(ツ)_/¯
2018. dec. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

Felfoghatod másképp is:

Figyelte egy fószer, aki alig várta, hogy szabad utat kapjon, illetve a barátnődnek fontos vagy, ezért nem akarta elmondani, mert tudta, mivel ismer, hogy evvel megbánt.

2018. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

“But we were on a break!” 😂 Bocs, de ez annyira Jóbarátok. 😄


Egyébként ilyen helyzetben én nem tudnék túllépni ezen, ugyanúgy megcsalásnak élném meg, mint ha nem lett volna szünet.

2018. dec. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Hogy derult ki? Lebukott? Elismerte? Vagy csak xy allitja ezt rola?
2018. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
szerintem jól tetted
2018. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez tényleg szánalmas. te is az leszel ha ezután visszafogadod.
2018. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem megyek vissza hozzá.

Úgy derült ki, hogy éreztem valami nem kóser, és megnéztem a telóját. Soha nem néztem bele nem érdekelt, de most tudtam, hogy nem stimmel valami, muszáj voltam, mert látványosan hazudott de többször is megkérdeztem volt-e valami és letagadta. És akkor voltak elég szép beszélgetések, aztán hajnal 3-kor haza vittem,aztán agyő nagyő ( busz nincs, kibaxni a 0 fokba meg akkor se akartam). Amúgy ez a baj valamennyire én is megcsalásnak élem meg, és lehet szeret, de engem akkor se fog madárnak nézni, hogy még vele maradok. :D

2018. dec. 8. 13:28
 10/21 A kérdező kommentje:
ja, amúgy levarrtam de utólag azt bántam meg. :D
2018. dec. 8. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!