Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a "pasim, , minden harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "pasim, , minden harmadik-negyedik nap keres, akkor szerintetek komolyan gondol?

Figyelt kérdés
Még nagyon a kapcsolat elején vagyunk, és nem szeretnék rákattani, azért sem akarom neki szóvá tenni, de szerintem ez nagyon kevés. Már azon gondolkodom néha, hogy hagyom az egészet..22/l
2018. aug. 14. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. 3-4 nap elég húzos. Esetleg nem lehet, hogy azt várja, hogy te is keresd?
2018. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Öt évig vártam arra, hogy az exemnek fontos legyek. Pontosan ezt csinálta, három-négy-ötnaponta hívott fel. Aztán felébredtem a rózsaszín ködből és kitettem. Életem legjobb döntése volt és már csak azt bánom, hogy nem előbb tettem meg.
2018. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Keresem, de nem igazán lehet vele kommunikálni. Csak akkor beszédes, mikor ő keres. Nekem meg felszínes kapcsolatra nincs szükségem.
2018. aug. 14. 19:56
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Aki pasinak kellesz az minden nap jelentkezik, ha csak két mondat erejéig akkor addig.


Jól gondfolod, hagyd is az egészet..nem akar téged komolyan, csak el van veled, mert nincs más.

2018. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagolhatod, jobban jarsz!
2018. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha az ember szeret valakit és érdeklődik a másik iránt, akkor ha törik ha szakad szán rá időt. A sok munka nem kifogás, mert legalább este lefekvés előtt lehet írni pár kedves sort. 3-4 nap elég kevés, látszik, hogy nem vagy fontos neki, csak jó ha néha kéznél vagy neki...
2018. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen pasim. Nagyon szerettem. Aztán 1x csak dobott, hogy megunt pedig csak 2 hónapja voltunk együtt. Az a srác nagyon gyerekes volt. Nem lehet, hogy ő is ilyen lehet?
2018. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálunk a távolság is gond. 100 km van köztünk. Meg igen, szerintem gyerekes. Az is lehet hogy van neki más is.
2018. aug. 14. 20:04
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha pest közelében laksz inkább írj rám, mint hogy olyanra fecséreld az időd, akit nem érdekelsz.
2018. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 22 vagyok és a korombeli pasiknál nagyrészt ezt tapasztalom. Azért van, mert komolytalanok és több vasat is tartanak a tűzben.
2018. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!