Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TI mit csinálnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TI mit csinálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Több, mint 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, amikor megismerkedtünk még mindketten egyetemre jártunk.


Én már megismerkedésünkkor is dolgoztam egy kisebb cégnél, azóta folyamatosan lépkedtem fejlebb és feljebb, ő viszont megmaradt egy szinten. Jelenleg több, mint fél éve nem dolgozik, nem tanul, nem is igazán akar dolgozni, és én tartom el (megtehetem, mert mára nettó 1 millió fölött keresek). Számomra egyre zavaróbb, hogy semmit nem kezd magával, sokszor már nem nőként nézek rá, hanem úgy, mintha kb a lányom lenne, szexuálisan sem vonzódom emiatt hozzá, pedig külsőre még mindig gyönyörűnek tartom.


Próbáltam erről beszélni vele, de nem vezetett sikerre, személyes támadásnak vette.


Ti mit csinálnátok, szakítanátok?



2018. dec. 8. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Előtte egy-két hónapig zárnám a hűtőt :D

32/f

2018. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ultimátumot adnek neki , változtat vagy kidobod

Nem a lányod hogy eltartsd, szomorú , hogy nem akar semmit kezdeni magával a baratnod. Engem zavarna ha el akarna tartani az akivel együtt vagyok.

Nem azért dolgozol, keresed a pénzt hogy egy ingyenélőt eltarts.

N24

2018. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a személyes véleményem érdekel, én soha nem tudnék együtt lenni ilyen emberrel. Számomra taszító, ha valaki kicsit sem próbálkozik elérni valamit az életben.

Igazából azon kívül, hogy megpróbáltál erről beszélni vele nem sok mindent tudsz tenni. Persze, lehet ultimátumot adni meg elzárni a pénz csapot de szerintem ez is tönkretenné a kapcsolatot. Sajnos annyi ilyen munkakerülő embert ismerek, hogy én már nem nagyon hiszek abban, hogy képesek valóban megváltozni. Talán ha nem adnál neki pénzt akkor keresne munkát, de szerintem pár hónap múlva otthagyná megint. Én nem nagyon látok erre megfelelő megoldást amitől megváltozna.

2018. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!