Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baba után elszürkült párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba után elszürkült párkapcsolat! Már már úgy érzem meguntam magam ebben a helyzetben és új szerelem re vágyom! Ez normális? Lépjek? Jó döntés?

Figyelt kérdés

Folyamatosan a múltból merítek erőt ehhez a kapcsolathoz!

Nosztalgiázok milyen varázslatos volt az eleje mikor megismertem randiztunk izgalmak,az újdonság varázsa.

Egyszerűen új szerelemre vágyom.

Pedig nő vagyok jellemző hogy a férfiak érzik ezt a baba után.

Ezért lépnek félre.

De én nem akarom így folytatni.

Nem tudom ez csak ez fellángolás e de új szerelemre vágyom


Kihűlt a kapcsolatunk erotika terén is.

Tudom szemétség karácsony előtt szakítani.

De most nagyon a fejem után megyek és félek megbánom.


2018. dec. 8. 20:04
 1/10 anonim válasza:
100%
És mi lenne ha a pároddal mennél randizni? Az is újra lehet izgalmas. Nem csak az új. Tudod két emberen áll egy kapcsolat,te is hagytad elszürkülni.
2018. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Már megint te? Nem unod még, hogy itt éled az életed?
2018. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy meg fogod bánni, mert kisgyerekkel nem olyan izgalmas randizni, és a felhozatal se olyan. Aztán ha újra felszáll a rózsaszín köd, jön a következő. Szegény gyerek onnan fogja tudni, hány pótapuka volt, hogy annyi éves.
2018. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Brendonban bezzeg jó volt nazzolni...
2018. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Milyen idős a babád, hogy ezt érzed? Megtettél mindent, hogy vissza hozd az ellaposodott érzelmeid és ne csonka családban keljen felnőnie a gyermekednek?
2018. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
97%
De jó gazdagot keress ám, drága a tápszer! A nővérednek meg be ne mutasd!
2018. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 11 hónapan többször írtad, hogy kidobtad a párod, mert szerelmes a nővéredbe. Most akkor mi a kérdés?
2018. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6- os, ot perce rohogok, koszi ! :D
2018. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lassan ideje lenne bevezetni valami funkciót arra, hogy ki lehessen keresni az illető eddigi kérdéseit. Megszűnne az, hogy most már mindenkire ráfogják, hogy ő x vagy y, a kérdező meg persze tagad.

Kevesebb lenne a kamu kérdés is.

2018. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább dolgozni menjél

Nem lesz időd ilyeneken kattogni.

2018. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!