Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban telik-m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cecey Éva kérdése:

Ha egy párkapcsolatban telik-múlik az idő, miért kezd el kikopni a férfi szexuális szótárából az előjáték című szó?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 21:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#19 Egyetértek. Az a helyzet, hogy én hamarabb felizgulok, ha a nyakamba csókolnak, simogatják a hajamat, gerjesztő lassúsággal haladnak végig a testemen szinte bárhol, csak még ne az intim területeken... és ezzel együtt én is simogathatom, csókolgathatom, nézegethetem a párom, ameddig csak jólesik... sietség nélkül. Ettől fogok begerjedni. Nem attól, hogy az első mozdulattal széttárják a combomat. Érdekes módon ettől visszaesik a vágyam. Nincs ideje kifejlődni. Csírájában elfojtódik. Ellenben a párom... azonnal kész van tőle. Vélemények?
2018. dec. 8. 23:45
 22/23 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom mindig ilyen volt ezért kell ideje korán szexelni és ha nem jo beszélni idejében nem orgazmust szinlelki várni mig másra gerjedünk a kukásra is,és ha a másikat nem izgatja a minimális élvezésem csak h ő élvezzen akkor kuka és keressen magának segédeszközt. Nem lenne ennyi szar a mássikal a szex kérdés ha nem a vége felé borulna már ki a teli bili.. :(
2018. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%

Beszélgess erről a pároddal! Vagy először próbáld finoman rávezetni (szó szerint: vezesd a kezét, száját stb.), mit szeretnél. Fogjátok fel úgy, mintha újraismerkednétek. Akár izgalmas is lehet :D


Én is hasonlóan működök egyébként. Néha az előjáték még jobban is esik, mint maga a "befejezés". Milyen érdekes dolgok ezek :)


25/N

2018. dec. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!