Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irritál a párom mióta szültem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritál a párom mióta szültem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen idegesit mindennel... Csalódottnak érzem magam,mert azt hittem többet fog segiteni q babával. éjjel én kelek mindig a gyerekhez,o neha felebred de 2 perc múlva alszik vissza es akkor azt hallgatom hogy o milyen fáradt...

Meg feltűnt hogy semmit sem tud normálisan megcsinálni. Mindent elront. Szülés előtt ezeket nem láttam... Valami megváltozott bennem. Idegesit hogy minden hétvégén elmegy a haverjaival.

Párszor amikor hazahoztuk a babat, ingerülten beszelt velem es azota ugy érzem csak a bajnak van velem...


2018. dec. 8. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Pedig ennek biztos volt jele a terhesség alatt vagy már korábban is, csak nem vetted észre vagy nem akartad.
2018. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem próbáltad megbeszélni vele? Az ő gyereke is, segítsen és ne mászkáljon a haverjaival.
2018. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom dolgozik hogyne lenne fáradt...ha meg ennyire rossz, hagyd ott, és éljetek a te fizetésedből.
2018. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Miért vállalsz gyereket egy ilyen link embernek?minden hétvégén buli?amikor most született a gyereke? Ez gondolom előtte is így volt. Azt hitted megváltozik?
2018. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hiába mondod, vele kellene beszélned.
2018. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Kommunikáció.

Üljetek le beszélni. Mond el, neked mire van szükséged. Ha ő ezt el tudja ismételni úgy, hogy neked a megfogalmazás megfelelő legyen, akkor fordul a kocka. Mondja el ő, hogy mire van szüksége. És amikor elmondta, te mondd vissza neki. Ha neki is megfelel a megfogalmazásod, akkor juttok el oda, hogy valóban értitek egymást.

Amikor végre megértitek egymást, akkor jöhet az, hogy kitaláltok egy közös megoldást az igényeitek kielégítésére.


Kommunikáció 1-0-1.

2018. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"Meg feltűnt hogy semmit sem tud normálisan megcsinálni. Mindent elront. Szülés előtt ezeket nem láttam... Valami megváltozott bennem. Idegesit hogy minden hétvégén elmegy a haverjaival"

Én inkább itt látom a problémát. Egyszerűen nem hiszem el, hogy apa a szülés során, egyik napról a másikra vált ilyenné, holott előtte maximálisan családcentrikus, leendő gyermekeinek élő ember volt. Tudom, gonosz vagyok, de eddig akárhány hasonló eredetű családi katasztrófát láttam, az mind úgy indult, hogy apa már bőven a szülés, sőt, gyereknemzés, házasság vagy úgy egyáltalán párkapcsolat előtt is olyan ember volt, akire a kedves barátnője vagy felesége semmiben sem számíthat, ha időről van szó, ám egzisztencia tekintetében nagyon is rendben volt. Ez barátnőként, menyasszonyként, feleségként abszolút rendben van, mert a pénz és a biztosított jövő mindent megold. Ám van egy rövid időszak a gyerek születése után, mikor a pénz (még) nem tud megoldani mindent, mert napi 24 óra felügyeletet igényelne a nagyon kicsi. Nem lehet, hogy erről van szó nálatok is?

2018. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
86%

Ne haragudj de én sem várom el a ferjemtol, hogy o keljen a gyerekhez éjjel. Én másnap aludhatok ha alszik a baba is, o nem. Bár ez nyilván munka függő stb.

Viszont a többit meg kene beszéljetek. A hormonjaid (bár nem tudom mikor szultel) még az egekben, olyan is zavarhat, ami eddig nem. Egy apuka sajnos nem olyan, mint az anyuka, hogy ez szinte osztonbol jön, nagyon ritka, ok látnak egy növekedő pocakot, majd hirtelen ott a baba, amihez alkalmazkodniuk kell, meg kell tanulniuk kezelni.

A hétvégi haverozast megkérném h max 1szer egy hónapban, én jobban szeretem ha hétköznap lép le amúgy, hétvégén mindig átveszi a baba körüli teendőket és jut magamra is kis idő. Nagytakarítás stb...de ez mind kommunikáció kérdése.

2018. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Valszleg érzékenyebb vagy, mint eddig. Talan vele kellene errol beszelni.
2018. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
hihi, engem már akkor is irritált, mikor még nem szültem
2018. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!