Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyre egoistább és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyre egoistább és egyre kevesebb az empátiája. ( több lenn) Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

idén végzett az egyetemmel és kezdett el dolgozni. sose volt az a romantikus típus, de mostmár ez az önzőség kezd elfajulni azt érzem.

mindig a munkájáról beszél,

lenéző hangnemben beszél velem amiért én még egyetemre járok.

ő mindenben tökéletes persze.

sose lep meg semmivel, még a buszmegállóba se jön ki elém ha megyek hozzá.

ha szólok valamiért akkor agresszív lesz és azt mondja, hogy én vagyok túl érzékeny..

szeretem őt, vele képzelem el a jövőm de nem vagyok egy használati tárgy, hogy így bánjon velem.. szeretném kicsit ráébreszteni hogy rossz irányba mennek a dolgok de nem tudom hogy csináljam


2018. dec. 10. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, és pár nap alatt találsz jobbat.
2018. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Hát persze, mert neked még nincs diplomád, így nem érted amit mond neked. Színházba sem lehet menni veled, így megszenvedi ennek hiányát. De nyugi, amint a kezedbe vetted a diplomád, varázsütésre megoldódik minden.

(a párod egy elitista gyökér)

32/f

2018. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van hogy vitatkozunk, agresszívan vitatkozik és az igazát hangoztatja aztán miután lenyugodott megbánja, de bennem ilyenkor marad egy rossz érzés. Megbocsátok neki persze, de ezt mégse tudom csak úgy elfelejteni. Olyan mintha nem tanulna ezekből
2018. dec. 10. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért is szereted?
2018. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!