Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt a barátommal. Hétvrgente tudunk csak találkozni az egyetem miatt. És nekem nem elég az idő, amit vele töltök, illetve kevés a szex. Így hetente 1-3 alkalommal szexelünk. De ha csak egy van, az nekem nem felel meg. Szerinte hisztis vagyok, és semmi nem jó. Pedig amikor kezdeményeznék, sokszor elutasít, mert fáj a feje, vagy álmos, vagy nincs kedve. Mit csináljak? Nem nagyon merek már kezdeményezni sem.... 23/L

2018. dec. 10. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

És ebben a történetben hol szerepel a drága szerelmed lelki igénye, vágya, bármilye?

Ha alapból ilyen akkor lehet mások az igényeitek. Ilyen előfordul, ahány ember annyi féle... nem biztos, hogy ő lesz a férjed.

2018. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy újabb tökéletesen értelmetlen kérdés...Mondd, vajon egy anonim oldalon idegenektől vársz megerősítést ahhoz, hogy otthagyd? És keress egy számodra megfelelő kapcsolatot? 23 évesen intézed már önállóan az életed....
2018. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es... ezt ilyen alapon MINDENKINEK írhatnád itt a gyk-n és az oldal értelmét vesztené.. :D
2018. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as, szerinted erre a kérdésre mit lehet reagálni? Két opció lesz. Jönnek a szép lelkű megmentők, akik azt javasolják beszéljék meg.. és legyen még pár hónap/év vergődés... mert az olyan "jó".

És lesz olyan -velem együtt- aki kimondja, hogy ez így halott. És ha a szex nem működik, akkor semmi sem.

Ennyi és pont.

Tovább kell lépni, és olyat keresni akivel egyezik az elképzelés. 23 évesen ilyeneken vergődni?

Ne viccelj...

2018. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De mi egyebet lehet tanácsolni a "beszéljétekmeg"-en kívül? Öt év alatt egyszer sem merült fel a kérdezőben, hogy basszus, neki 1/7 alkalom az kevés. Egyszer sem merült fel magába nézni, hogy vajon a párja miért olyan kimerült folyton? Egyszer sem gondolt arra, hogyan lehet változtatni illetve a párja szerint kell-e egyáltalán?

Persze jobb hagyni az agyadat vakvágányra menni és felemészteni saját magát a baromságokkal, hogy biztos neked fontosabb a párod mint amennyire te vagy neki, vagy még durvább összeesküvés-elméletek mint hogy lehet megcsal. Az energiáidat erre pazarlod ahelyett, hogy kimondád a szín tiszta problémákat.

Ha régen nem így volt akkor miért lett így? Mi változott? Hogyan változott? Ha régen is így volt, akkor miért zavar? Miért változtál meg?

2018. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy éve élünk együtt, összeköltözés után (nyilvánvalóan) rengeteget szexeltünk, aztán már annyira nem... Most meg nekem ez nagyon kevés, ami van.
2018. dec. 11. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!