Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti mit éreznétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit éreznétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy nagyon érzékeny, nagy szeretetigényű lány, és egy kicsit sem finom, inkább pokróc pasi, aki jól megvan érzelmek nélkül is, neki a sivár nyugalom többet ér, mint a legapróbb vita. A kapcsolat mondhatni mindezek ellenére tökéletes, mindenben szuperül kiegészítik egymást, és kellő dinamika is van benne. Aztán sok év után a pasi változik, és nem teszi oda magát, nem kommunikálja úgy a nő fele az állítólag töretlen érzelmeit, hogy a nő szeretve érezze magát. Inkább egyéb programok fele nyit, aminek a barátnő nem része. Jön a szokásos boldogtalanság, nyafi, szeretetkuncsorgás, aztán duzzogás. A pasi frusztrált, mert nem érti, hogy mi a baja a nőnek, és emiatt extrán ridegen kezd viselkedni. A nő próbálja megértetni a problémát, de a pasi bezárkózik, dühös lesz, és azértse, azértis tesz dolgokat. Aztán a pasi büntetésből (önvédelemből) megszakítja a kommunikációt, mert "cseszegették".
2018. dec. 12. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ebben a szituban? Semmit. Ha évek alatt nem tanultam meg azt, hogy hogyan kell bánni a párommal, akkor semmit.
2018. dec. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"extrán ridegen kezd viselkedni."


sosem értettem azokat, akik még ilyenkor is lángolóan szeretik a másikat.


belőlem ekkor szállt volna el minden romantikus érzelem, szóval semmit sem éreznék, max. megkönnyebbülést, hogy ez az érzelmi nyomi végre leszállt rólam, nem nekem kell kihajítanom.

2018. dec. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a nő és a pasi így akarná megoldani a dolgokat, akkor elfogadnám. Nem fogok senki után szaladni vagy könyörögni neki, az ő döntése, hogy akar-e tőlem valamit. Esetleg később beszélhetünk a történtekről, ha a kedves párom már nem hiszis óvodás módjára duzzog, hanem hajlandó megpróbálni közösen megoldani a problémákat és kinyögni, ha valami baja van. Természetesen ha esetleg újra kapcsolatot szeretne velem, akkor alaposan elgondolkoznék, hogy biztosan ő e a megfelelő férfi nekem.
2018. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon különböző a szeretetnyelvetek, nem kellett volna ezt a kapcsolatot erőltetni. A szeretetkuncsorgástól, nyafogástól én nőként is elmenekülnék, de egy értelmes megbeszélés jót tenne. A pasit nem annyira érdekled, mint ő téged, ez így csak szenvedés lesz, ha nem áll be változás.
2018. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, mivel nem lehet vele beszélgetni. Hagynám a francba, vannak sokkal magasabb érzelmi intelligenciával rendelkező férfiak.
2018. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kilépnék a dologból. Ha annyit értem valakinek ennyi idő után, hogy homokba dugja a fejét, akkorén is lesz*rom.
2018. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!