Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem vkivel, akinek még vannak fent Facebookon képek az exxel. Nem bújós kettesben képek, hanem bulifotók, ahol többen vannak. Tegyem szóvá? Vagy hagyjam és ha vmilyen módon szóba kerül akkor esetleg? Ezen kívül minden rendben köztünk és fontosnak érzem magam számára. Hozzátartozik meg a dologhoz, hogy nincs utálat köztük, normálisan elváltak és kész, vannak közös barátok, gondolom ezért sem volt égető törölni a dolgokat.

#Facebook #kép az exxel
2018. dec. 13. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Én nem is jönnék össze olyan férfival, aki buliképeket pakol fel a facebookra. Onnantól már olyan mindegy, hogy hány exe van rajta...
2018. dec. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Zavarna és szóvá tenném. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy nem beszéltem meg a dolgot nyíltan egyenesen, sok vitánk lett belőle.
2018. dec. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
A barátomnak is van fent közös kép exszel, na és? Ez nem jelent semmit, főleg , ha társasággal vannak. Nem kell úgy tenni , mintha a másik nem is létezett volna, meg tisztogatásba kezdeni facebookon. Gyerekes hülyeség. De ha ennyire zavar, vele kéne megbeszélned.
2018. dec. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen zavarna.
2018. dec. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez szerintem is gyerekes felfogás. Ő az élete része volt, amit neked el kell fogadnod, tetszik vagy sem. Főleg, hogy mások is vannak rajta.
2018. dec. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az ex barátnőm hagyja meg a bujkálós, smárolós képeit az exeivel. Úgy tűnik nem nagyon zavarja a pasikat, amíg nekik teszi szét a lábát.

Amúgy meg nem szoktam képeket megtartani se kitenni facere. De ha még is ilyen lennék, én se törölném. Minek?

Ne hogy az emlékeimet egy nő kedvéért töröljem már, mert őt zavarja. Az az ember aki velem volt, az életem része volt x ideig. Nem tudom kitörölni és semmissé tenni. Ha tartanék is kint róla képet, nem azért tenném, mert hiányzik, vagy szeretem.

2018. dec. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
És ha még nem is mentek szét?
2018. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem zavarna. Nem vagyok kombinálós öregasszony, mint mondjuk az előttem író.

Ha téged zavar, tedd szóvá. Legalább tiszta lesz a dolog.

2018. dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

14 évig voltam házas, 2 gyerekünk született.

Van fent sok családi, nyaralós, ilyen-olyan kép.

Nem fogom törölni miért tenném?Akkor ő még az életem része volt.

Azóta lett új kapcsolatom, közös gyerekünk is született.

Ez a képtörölgetés gyerekes butaság, főleg ha nem is ketten vannak rajta hanem bulifotó.

2018. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
8: nem vagyok öregasszony 😁 mellesleg volt rá példa az ismerőseim körében hogy ez volt a helyzet. Az új csaj írt rá az "ex" csajra hogy most akkor mi van? Merthogy újabb képek jelentek meg.Igy derült ki hogy még nem szakítottak..szóval ne ítélj elsőre.
2018. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!