Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek olyankor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek olyankor, amikor az párotok anyukája állandóan albérletet keresne nektek?

Figyelt kérdés
Nincs egy éve, hogy együtt vagyunk. Párom anyukája azzal van elfoglalva, hogy albérletet keressen nekünk. Viszont én nem érzem úgy, hogy anyagilag ezt megtehétnénk. Az én apukám rokkantnyugdíjas, ő és nővérem maradna otthon. De a rokkantnyugdíj és a nővérem fizetése nem lesz elég. Most nem hagyhatom ott őket. Legalább kellene egy év, mire minden rendbe jönne. Hogy mondjam meg páromnak, hogy nem fog menni, anélkül, hogy ebből baj lenne? Illetve neki is kb 3 hónapja van normális állása.
2018. dec. 13. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Miért, a párodnak nincs józan esze, hogy ezt tudja? Mert az anyjának látványosan nincs. De ha ilyen pasival vagy együtt, hogy nem megy neki a gondolkodás, akkor abból baj lesz.
2018. dec. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy nem akarod otthagyni apukádat. Segítened kell neki, és a nővéred egyedül nem tudna.

Ezt így mondtad nekik?

Amúgy szerintem örülj, hogy így tervez veled. :) De ha mondod neki, hogy várjatok mert te is szeretnéd csak most még nem tudsz, abból nem lehet baj. :)

2018. dec. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod anyukája keres albérletet akkor szeretné ha a fia elköltözne és most hogy vagy neki gondolja könnyebben menne.Ha a párodnak 3 hónapja van munkája, akkor azért az anyukának is lehetne annyi sütnivalója, hogy rájöjjön talán még kellene a gyereknek kicsit spórolni mielőtt elindul a nagyvilágba.Beszéld meg a pároddal aztán az anyukájának mondja meg ő, hogy ha elérkezettnek látjátok az időt akkor majd kerestek ti magatoknak.
2018. dec. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám az anyjának, hogy ne üsse bele az orrát a dolgukba.

1. nem akartok albérletbe menni még

2. ha akarnátok is ti fogtok választani, felesleges keresgélnie

Szóval #getalife törődjön a saját dolgával, a párodra és rád tartozik,hogy mikor költöztök és hova.

Én a páromnak is megmondanám, hogy beszéljen az anyjával.

2018. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mond meg neki, hogy nem akarod otthagyni apukádat. Segítened kell neki, és a nővéred egyedül nem tudna."


Később is segítenie kell az apjának, akkor sose költözzön el?

2018. dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen valószínű később is kell, de a kérdés arról szólt, hogy a kérdező még nem szeretne költözni, mert nem olyan az anyagi helyzetük, és hogy a nővére fizetése és az apja rokkantnyugdíja nem lenne elég. :) Ahogy én kivettem a kérdező szavaiból, később szeretne költözni amikor olyan lesz az anyagi helyzete kedves 07:27-es.
2018. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!