Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan henceg éa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan henceg éa ez nekem rosszul esik, mit tegyek, hogy észrevegye magát?

Figyelt kérdés

Földrajz szakon van, és mindig azzal henceg, hogy ötösöket kap. Már mondtam neki, hogy rohadt idegesítő amit csinál, de nem szokott le róla.

Azt akarom, hogy érezze át, milyen rossz érzés, hátha alkor befejezi ezt.


Tegnap pl.azzal jött, hogy meglettek a zh eredmények...majd rögtön hozzátette, hogy neki 96%-os lett. Mikor azt mondom, hogy kit érdekel, akkor felháborodik és hisztizik.


Én egy másik szakon vagyok, ahol a többiek összedolgozással is ilyen négyeseket írnak. Nálunk ritkán osztogatnak a tanárok ötösöket.


Barátom nem képes elfogadni, hogy nekem nehezebb szakom van, és azt mondja hogy ezt is el tudná végezni ötösökkel. (Szerintem meg nem.) Amikor meg azt mondom neki, hogy csinálja utánam, akkor visszakozik, mondván őt ez a szak nem érdekli.


Ezzel a magatartással akar engem lenyomni?



2018. nov. 26. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát mondd meg neki, hogy téged meg az övé nem érdekel.
2018. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

A leírtak alapján nekem nem tűnik hencegésnek...


Nekem is elmondja a párom ha sikerültek a vizsgái de én örülök, hogy jól teljesít.

2018. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aha, csak mellette hangoztatja, hogy mennyivel okosabb és jobb mindenkinél.
2018. nov. 26. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd ott, aztán hencegjen egyedül:)

Utána rájön hogy egy idióta volt.

2018. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Na az már más. Ülj le vele beszélni, hogy ez neked rosszul esik.

Hasonlót én is átéltem a barátommal, majd egyszer szóltam ezért neki, ő átgondolta, mondta, hogy nem úgy értette, és megbeszéltük. Azóta nem csinálja.

2018. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Kissebbségi komplexusos.

Persze 5-st kap mert büfészakon van,földrajz hagyjuk már.

Végezze el az ELTE proginfet meló mellett,megnézném mekkora arca lenne.

Ott nem,hogy nem 5-st írna mindig hanem örülne,hogy egyáltalán felfogja a dolgokat.

2018. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem valo ovisoknak a párkapcsolat!!! (Mindkettötökre érvényes!)
2018. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hát nagyon sok ilyen felnőtt ember is van, csak ők mással hencegnek...

Megváltozni nem fog, majd tovább folytatja: nekem jobb munkahelyem van, nekem jobb fizetésem van, nekem jobb kocsim van... stb.

Te döntésed hogy ilyen emberrel akarsz e élni vagy sem.

2018. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
“Jó” ízlésed van kérdező
2018. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is esélyesnek tartom, hogy valahol mélyen bizonytalan, megerősítésre vágyik.

Párom is hasonló kaliber volt, bár engem ezzel nem idegesített. Mindig megdicsérem, ha pedig előadja, hogy okosabb nálam valamiben, megkérem, hogy segítsen. Néha tud, néha belátja, hogy elhamarkodottan nyilatkozott. Eleinte gyakran voltak fellengzős dumái, aztán ezek szépen elmúltak. Ma már sokszor mesél a bizonytalanságáról, és sokszor én segítek neki, ha mást nem azzal, hogy egy aktuális munkahelyi problémát elmagyaráz, mert úgy ő is jobban átlátja, így meg se kell szólalnom, rájön magától.

Bár jó kiképzést kaptam, legjobb barátnőm is ilyen, csak rosszabb. Annak idején le akartuk rázni a társasággal, csak nem sikerült. Azóta még megkedveltük, mert amúgy jó ember ő, csak fellengzős. Nála az válik be, ha témát váltunk, vagy elvicceljük a dolgot. (Sokszor azt vettem észre, hogy az ilyen emberektől már kiskorukban nagyon sokat vártak el, kiemelkedőek is voltak valamiben, ami aztán abbamaradt, és nehezen dolgozzák fel, hogy ők is csak homokszemek, semmi több.)

Szóval lehet kezelni az ilyen embereket, csak nem kell felhúznod magad rajtuk. Persze, az már rajtad áll, hogy képes vagy-e erre, megéri-e számodra, vagy sem.

2018. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!