Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem idegesítene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítene ha állandóan lefényképeznének?

Figyelt kérdés

Ha csinálna rólam pár előnyös képet illetve csinálnánk 1-2 selfit azzal nem lenne bajom.

A barátom viszont átesett a ló túlsó oldalára. 1 nap minimum 50 képet készít rólam. Egy idejig türhető, de mikor már vagy 20-szor szólok neki e végett az már nagyon nem okés. Az utóbbi 2 évben állandóan lefotóz. Szerintem nem normális dolog, bármennyire is szerelmes az ember.

Ilyen képeket készít rólam:

Kb van vagy 100 olyan képe amit akkor készített miközben alszok.

100 öltözködös képe

Van vagy 20-30 olyan képe is amit akkor csinált miközben ettem és nem figyeltem.

Meg rengeteg kép mikor nem figyelek. Ezek között vannak pucér képek is amik nagyon zavarnak..Plusz egyszer elfordultam, mert böfögnöm kellett és azt is lefotózta. Úgy csinál a telefonjával mintha játszana közbe fotózza a tokám, a seggem, a lábaim,a kezem. Szerintem ez nagyon beteges. Lefotózza mikor éppen iszok, dolgozok valamin, vagy csak simán előnytelenül nézek ki. Mondjam neki? Mondtam neki már rengetegszer, hogy ne fotózzon,mert engem zavar, nem szeretem mikor előnytelen képeket csinálnak rólam, de mindent mintha süket füleknek mondanék. Örülök, hogy tetszem neki de ez már nagyon sok, hogy 3-4ezer lesifotója van rólam. Kikészít ezzel idegileg. Már legszívesebben elbőgném magam annyira idegesít. Semmit nem töröl ki emellett, hanem még a Facebook-ra is elküldi nekem, hogy lássam, megmaradjon meg még ki tudja ki látja. Mindig kérdi,hogy lefotózhat, mindig mondom NEM. Már pofán tudnám vágni annyira idegesít, de bántani nem szeretném meg amúgy normális. Ti mit csinálnátok? Szeretem nagyon, de ezt nem bírom elfogadni. Gyomoridegem van már a napi sok fotótól. Pár napig még viccesnek tartja az ember, de évek után már nem olyan vicces 22 évesen.


2018. okt. 13. 15:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tulsó, ideig
2018. okt. 13. 15:03
 2/14 A kérdező kommentje:
Kihagytam 4ésfél éve vagyunk együtt, ő 22 én 24 vagyok.
2018. okt. 13. 15:04
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
22 évesen már tokád van? :O Amúgy miért hagyod magad megalázni egy pasinak? :( :O Én már kirúgtam volna.. Amúgy tuti h ezekkel fog zsarolni majd ha kiszállnál ebből a rém boldog építő kapcsolatból..
2018. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem olyan tokám van ami látszik normál állapotban hanem mikor előnytelenül tartom a fejem úgy persze van.

Ezenkivűl minden okés csak ez irritál nagyon.

2018. okt. 13. 15:10
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez már beteges. Megrögzött.. Ez már nem az egészséges kategória, már rég nem. Az ilyenekből szokott lenni a filmekben a gyilkos.
2018. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Ne is mondd, hány trafipax fényképezett már le...
2018. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudjátok megbeszélni 4 éve? Hogyan tudnak emberek ilyen kommunikáció mentes kapcsolatokban élni?
2018. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
A toka hájfüggő, nem korfüggő.
2018. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDDDD
2018. okt. 13. 16:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A toka genetika inkább és nem háj. Legalábbis én 30 éves leszek 51 kg és mégis van tokám ha leszorítom a fejem.


A kérdésre válaszolva én szakítanék vele. Illetve előbb kész tények elé állítanám, hogy vagy mostmár komolyan veszi a kérésem és változtat vagy megy a levesbe. Számomra ez nem egy apró rossz tulajdonság lenne és az alapján amit írsz számodra sem az.

2018. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!