Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjam a szakitast, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam a szakitast, mert nem mukodik?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt a baratnommel, sok mindenen keresztul mentunk ez ido alatt, tobbszor szetmentunk, de mindig ujra egymasra talaltunk. Mindketten tisztaban vagyunk azzal, hogy hasonloan alakult az eletunk, mar gyerekkorunktol fogva, csonka csaladbol szarmazunk, nem vagyunk tehetosek, de kereso emeberek vagyunk, onalloak. A Nő fel eve ejszakas lett, en itthonrol dolgozom, szerencsere sok a szabadidom, akkor tudunk talalkozni, mikor neki is van es szeretne egyutt lenni. Hatalmas problema az a szex kozottunk. Nekem minden napos az igenyem, de van olyan het amikor nem is erunk egymashoz, es olyan is, mikor nem is latjuk egymast. Szabadidejeben sokat alszik, kicsit unalmassa valt a kapcslatunk. De a lenyeg, hogy a szex nem mukodik kozottunk. Ez szamomra hatalmas problema, mivel ez ad erot a minden napjaimhoz, viszont neki nem fontos. Reggel nagyon ingerult vagyok, sok a veszekedes.Tagnap este is ment dolgozni, de delben O kezdemenyezett, tudtam, hogy figyelnunk kell az idore, mert dolgozik, de a szex 5percig tartott, amig allitolag elelevezett, majd ott lettem hagyva, mint egy darab sz@r. Nem birtam nyugodt maradni, lehordtam mindennek, majd kozolte, hogy igen most onzo volt. Veszekedtunk, vegul elkisertem a munkahelyere, akkor kozolte, hogy ne keressem tobbet. Elfogadom, mert nem akarom, es nem csalnam meg soha, de ugy latszik, hogy neki nem szamit, szamomra mi a fontos, elgge onzo ember. Nem erzem, hogy fontos lennek szamara, annak ellenere, hogy rengeteg idot, es energiat fektetek a pacsolatunkba. Mindig feltekenyen, ellernorizget, ami mar nagyon bant, mar en is gondolom azt, hogy O a hutlen kettonk kozott.

31 eves vagyok a parom, a No 9 evvel idosebb.



#szex #szexualitás #nincs szex #nem mukodik a szex
2018. máj. 12. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakitsatok. Jó, 31, 40 évesen nehezebb megfelelő partnert találni. De ennek egyszer úgyis vége lenne.. 2 év meg szerintem nem sok idő. Én 3 év után szakítottam a barátommal, már egyáltalán nem szerettem. Mi sem illettunk össze. Sokkal jobb így :)
2018. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!