Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak így? Találkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak így? Találkozó előtt megy a cirkusz.

Figyelt kérdés

Barátommal nem egy városban lakunk, ritkán tudunk találkozni (2 óra busszal az út). Múlt héten pénteken szerencsére összejött a tali. Ő jött ide. Megbeszéltük, hogy a héten èn megyek hozzá mert szabin lesz. Én új helyen dolgozok. Viszonylag szabadabb a munkaidőm, mint neki csak eddig úgy volt hogy most minden nap be kell mennem dolgozni. Viszont úgy néz ki, holnap mégis szabad lennék egész nap. Egész héten engem hibáztatott hogy miattam nem tudunk találkozni, meg sajnáltatta magát azzal a szöveggel hogy akkor én dolgozzak,ő meg majd netezik unalmában. Írtam is neki gyorsan most, hogy talán tudunk találkozni holnap, de ma is bunkó volt velem. Azt mondta nincs se kedve se türelme hozzám,ha nem bírom felfogni akkor az én bajom, és majd találkozunk januárban. Iszonyú rosszul esett. Egész héten próbáltam úgy alakítani, hogy valahogy összejöjjön,hogy lássuk egymást, most meg lemondja. De nem ez az első eset már. Próbálkozzak még vagy hagyjam a francba és ha szabad is lesz a péntekem pihenjek inkább? Bár sírni tudnék.

Mondjuk a múlt heti szex óta szörnyű felfájás érzetem van, de azt mondta tőle semmit se kaphattam el. Holnap így amúgy se lenne szex, viszont legalább láthattuk volna egymást.

24N



2018. dec. 13. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
a csávót hagyd a francba. Hisztis, görcsölős nyomiság amit művel, nőjjön fel, ne lelki terrorizáljon senkit.
2018. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
*felfáZás érzetem van. bocsi az elírásért
2018. dec. 13. 12:51
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Neki van szabija, de te utazol? MIVAN?! Jöjjön ő bakker! Napközben ellesz, nálad csinál valamit, este meg láthatjátok egymást. Komolyan nem értem a szitut.
2018. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem van valakije rajtad kívül is, hogy ezt mondta, hogy majd januárban találkozzatok....


Hagyd a fenébe.

2018. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
én dobnám. mit vársz egy ilyen nagyra nőtt szellemileg gyerek szinten lévő retardálttól? ha vele maradsz egész életedben te lesz a hibás majd mindenért. jobb az ilyenektől minél hamarabb megszabadulni. persze ha most szakítasz azért is te leszel a hibás, ő meg a szegény áldozat majd meglátod. egy előnye van a dolognak, remélhetőleg egy életre megtanultad hogy kell felismerni az ilyen manipulatív embereket.
2018. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ő 12 órában dolgozik, sokkal kevesebb a szabadideje. Jövő hétre teljesen be van osztva. De a karácsonyt sem szeretné velem tölteni, mert jönnek haza a szülei az ország másik feléből. Ezért maradna a január. :(


Bár én is gyanakodtam már, hogy talán van valakije. Össze is vesztünk emiatt, megkaptam, hogy nem bízok benne. Azóta nem merem felhozni.

2018. dec. 13. 13:02
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

"Bár én is gyanakodtam már, hogy talán van valakije. Össze is vesztünk emiatt, megkaptam, hogy nem bízok benne. Azóta nem merem felhozni."


a manipulatív emberrel már csak ilyen a párkapcsolat. meg van szabva mit mondhatsz, mit kérdezhetsz, mik a tabu témák, ha nem úgy viselkedsz ahogy neki tetszik akkor magadra vess.

2018. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7: Igen, pontosan ez van nálunk. Nagyon jól leírtad. :( Az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk mert szeptember óta nem találkoztunk, csak múlt héten. Ez a netes beszélgetés meg iszonyú unalmassá vált. Engem nagyon zavart, hogy nem látjuk egymást soha. Ebből volt a rengeteg konfliktus. Persze megkaptam hogy én hisztizek és nem bír elviselni.

Viszont múlt héten, személyesen olyan jól elvoltunk. Azt hittem jobb lesz minden, de nem :(

2018. dec. 13. 13:15
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"januárban találkoztok"

Szóval a karácsonyt sem töltenétek együtt?:(


Sztem hagyd a fenébe, ő nem szeret téged eléggé, elvan a maga hisztijével.

2018. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Szeptemberben találkoztatok utoljára? December van :O


Én ezt kapcsolatnak se nevezném, ne haragudj... ennél azokkal az emberekkel is sűrűbben találkozok, akikkel rohadtul nem akarok. :/


30N

2018. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!